V minulosti sme pri každom nakupovaní z Číny tŕpli, či nám pri dodaní nebudú účtované poplatky navyše. Potom prišiel e-shop Gearbest s aktuálne veľmi obľúbeným spôsobom dopravy EU Express, ktorý tieto poplatky za zákazníka rieši vlastnou metódou, pričom si stačí priplatiť za poštovné. Teraz však Gearbest prichádza s novým spôsobom dopravy EU Priority Line, ktorý je dokonca ešte lacnejší.

Známy Gearbest niekoľko mesiacov dozadu oslavoval 4 roky svojho pôsobenia a pri svojom jubileu sa pochválil, že je najväčším predajcom v Číne. Niet sa čomu čudovať, že si Gearbest chce svoju pozíciu udržať, a tak predstavuje pre nás Európanov sekundárny spôsob dopravy, ktorý všetkých zákazníkov z nášho regiónu určite poteší. Privítaj dopravu EU priority Line!

Lacnejšia ako EU Express

Pre nakupujúcich z Číny sa Gearbest v našich podmienkach stal veľmi obľúbeným e-shopom aj vďaka skvelým cenám a produktom, ktoré sme si mohli objednať s dodaním EU Express bez zbytočných poplatkov. Stačilo si za tento spôsob dopravy priplatiť zopár EUR, v závislosti na cene produktu a počkať na DPD kuriéra.

Toto nesmieš zmeškať!

Gearbest však nezaspal na vavrínoch a predstavuje dopravu EU Priority Line, ktorá je dostupná pre sklady China, HK, HK-2. V konečnom dôsledku však ide o úplne rovnaký spôsob dopravy, ako je existujúci EU Express a balíky ti budú doručené DPD kuriérom. Prečo je pre zákazníka lepšia ako EU Express?  Je lacnejšia a v pri niektorých produktoch dokonca aj zadarmo! Napríklad pri 230 € kamere SJCAM SJ8 Pro vychádza doprava na smiešnych 1,56 €. V prípade smartfónu LeEco Le Pro3 Elite na obrázku nižšie, budeš mať dopravu EU Priority Line úplne zadarmo. Gearbest si teda u nás urobil očko a dúfame, že budeš spokojný aj ty.

Všetky balíky odoslané cez EU Express / EU Priority Line je možné detailne sledovať na TEJTO STRÁNKE.

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP