UMi Voix Blu: Bezdrôtové slúchadlá za 53 €

Po úspechu so slúchadlami UMi Voix, ktorých recenziu sme vám nedávno priniesli, UMi pripravuje nové, tento raz bezdrôtové slúchadlá UMi Voix Blu. Sloganom týchto slúchadiel je: ,,Twist your body, Twist your Voix Blu“

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podobne ako UMi Voix prídu aj UMi Voix Blu s redukciou okolitého hluku, no okrem toho by mali obsahovať nový zvukový čip CSR8670 a tiež HiFi 40. Pripojenie bude prebiehať cez Bluetooth 4.1 alebo NFC. Cena by sa mala pohybovať okolo 53 €.

Na jedno nabite, ktoré trvá 2,5 hodiny, by mal UMi Voix Blu vydržať 400 hodín stand-by režimu alebo 10 hodín prehrávania hudby.

6
Z fotiek aj sloganu si môžeme všimnúť, že tieto slúchadlá budú mať unikátny ohybný dizajn, ktorý uľahčí skladovanie a zabezpečí lepšie pohodlie. Tieto slúchadlá sa tiež podobajú na slúchadlá od LeTV – LeMe. Podobnosť nie je len v dizajne, ale aj v propagačnej grafike. Slúchadlá si môžete predobjednať u nášho partnera Coolicool.com.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]