UMi Touch prešiel detailným testom batérie

banner-mi4s
UMi Touch, ako prvý užívateľmi definovaný smartfón, prišiel nielen s lákavým dizajnom, ale aj poriadnou batériou. Tá má kapacitu 4 000 mAh a mala by byť znamením skvelej výdrže. Aká je výdrž v skutočnosti sa rozhodla otestovať samotná spoločnosť, ktorá preverila schopnosti najnovšej novinky v niekoľkých úlohách. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Test zahŕňal 5 hodín náročného používania a 10 hodín pohotovostného režimu. Počas toho klesla úroveň batérie z pôvodných 97 % na 42 %. Čo všetko sa teda testovalo počas piatich náročných hodín?

Za ďalšiu hodinu WeChatovania (čínsky WhatsApp) sklesla batéria o 3 %. Nakoniec po 30 minútach hovorov ubudlo z batérie 8 %. Zvyšných 10 hodín bol smartfón v pohotovostnou režime, ktorý si z batérie ubral len 3 %. Výrobca sa tak môže pochváliť tým, že UMi Touch vydrží bez problémov aj dva dni! Ďalšiu pochvalu si UMi zaslúži za to, že sa mu podarilo tak veľkú batériu vtesnať do tak tenkého tela.

Zdroj: UMi

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.