UMi Super bude skutočne super zariadením. Ponúkne 6 GB RAM a cenu pod 270 €

banner-redmi3pro
Ak ste ešte doposiaľ nepočuli o pripravovanom smartfóne spoločnosti UMi, UMi Super, tak poriadne zbystrite. Táto spoločnosť sa totižto zo všetkých síl snaží, aby ich najnovší počin naplnil svoj výstižný názov.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Super AMOLED displej od spoločnosti Samsung a duálny fotoaparát. Tieto informácie o pripravovanom smartfóne boli odhalené už pár dní dozadu. Teraz však unikli nové informácie, ktoré rozhodne dokážu presvedčiť potencionálnych záujemcov. Tento ,,super“ smartfón má ponúknuť konektor USB typu-C s podporou ultra rýchleho nabíjania. Chýbať by nemal ani špičkový audio štandard. Ďalšie informácie tvrdia, že UMi Super ponúkne až 6 GB operačnej pamäte RAM. Toto všetko sa má „vpratať“ pod naozaj nízku cenu 270 €.

UMI TOUCH môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>UMI-eMAX-2

UMi eMAX Mini

To, aký procesor novinka ponúkne zatiaľ nie je známe, no v hre je doposiaľ najlepší čipset na svete, Snapdragon 820, od spoločnosti Qualcomm, ktorý podporuje túto obrovskú veľkosť operačnej pamäte. Minulé leto sme sa dočkali prvého smartfónu od tejto čínskej spoločnosti, ktorý ponúkal procesor od amerického giganta. Týmto smartfónom bol UMi eMAX Mini, na ktorom mala svoj podiel aj spoločnosť TCL. Vyzerá to tak, že ich spolupráca nekončí a UMi Super bude predstavovať ďalšie spojenie síl týchto dvoch spoločností.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]