Qualcomm Snapdragon 820 jednoznačne ovládol smartfónový priemysel

banner-mi5
V týchto dňoch sa v Pekingu koná konferencia GMIC 2016, ktorá sa zaoberá mobilnými technológiami. Medzi všetkými diskutovanými témami vyniká najnovší procesor Snapdragon 820 od amerického Qualcommu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podľa štatistiky spoločnosti sa v súčasnosti vyvíja viac ako 100 technologických produktov s procesorom Snapdragon 820, pričom nejde len o smartfóny, ale portfólio zariadení dopĺňajú tablety, drony a zariadenia na virtuálnu realitu. Momentálne sa na trhu nachádza len pár zariadení, ktoré poháňa Snapdragon 820, no trend jeho implementovania do rôznych zariadení má stúpajúcu tendenciu.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

snapdragon 820 VR


Každý výrobca chce pri vyvíjaní nových produktov použiť len tie najlepšie komponenty a Snapdragon 820 takým nepochybne je. V druhej polovice tohto roka sa podľa slov viceprezidenta spoločnosti Qualcomm dočkáme okrem smartfónov aj množstva VR zariadení so Snapdragonom 820, v budúcnosti by mohol byť dokonca predstavený aj koncept inteligentného auta. Vyzerá to tak, že druhá polovica roka bude z hľadiska nových výkonných zariadení zaujímavá. Tešíte sa? My áno!

snapdragon 820 smartcar

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]