UMi eMax Mini ponúkne 5″ FullHD displej a Snapdragon 615

banner-mx5
Spoločnosť UMi tento rok pracuje zo všetkých svojich síl. Po uvedení modelu eMax sa všetky prostriedky sústreďujú na zmenšený model eMax Mini. UMi eMax Mini bude prvým smartfónom spoločnosti, ktorý bude poháňať procesor Qualcom Snapdragon. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Informácie o novinke prenikajú na verejnosť veľmi pomaly a tak tu máme iba základné špecifikácie. Prednej strane bude dominovať 5-palcový displej s FullHD rozlíšením a technológiou IPS-NEO. Podobne ako väčšina smartfónov strednej triedy, aj UMi eMax Mini príde s procesorom Snapdragon 615, ktorý ponúka 8 jadier. Poslednou známou špecifikáciou je kapacita batérie, ktorá činí 3050 mAh.

UMI eMax môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

umi-emax-mini-2
UMi eMax Mini by mal byť opäť výborným smartfónom a bude sa snažiť rozvíriť vody v oblasti strednej triedy. Nové informácie ohľadom špecifikácií by mali byť uverejnené v nasledujúcich týždňoch.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]