UMi SUPER bude mať Super AMOLED displej

banner-redmi3pro
Milované aj nenávidené Super AMOLED displeje sú jednou z najväčších inovácií, ktoré priniesla do mobilných technológií spoločnosť Samsung. Výhody tejto zobrazovacej technológie spočívajú v naozaj tmavej čiernej a prekrásnych, sýtych farbách. Ďalšou nespornou výhodou je, že dotykový digitizér je umiestnený priamo na displeji, čo zabezpečuje lepšiu viditeľnosť aj na priamom slnku.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Hlavne kvôli týmto výhodám sa spoločnosť UMi rozhodla, že vo svojom najnovšom počine využije práve tento zobrazovací panel. Nový smartfón tejto čínskej spoločnosti má niesť výstižný názov UMi SUPER a jeho najväčším lákadlom má byť „super“ displej. Ten by mohol byť ideálny pri používaní VR Headsetu, ktorý spoločnosť nedávno predstavila a tak sa očakáva aj vysoké rozlíšenie, ktoré by spríjemnilo jeho používanie. Nemáme žiadne informácie o ďalšej výbave a ani o tom, kedy by mala byť novinka predstavená a tak nám nezostáva nič iné ako čakať, čo presne si pre nás UMi prichystá.

UMI TOUCH môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]