banner-umi-iron
UMi patrí medzi menších, no vo svete čínskych smartfónov populárnejších výrobcov. Na svojom konte má hneď niekoľko zaujímavých kúskov, ako napríklad nedávno predstavený osemjadrový UMi Rome s cenou pod 100 €. Spoločnosť teraz chystá novú vlajkovú loď. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť UMi sa do povedomia nadšencov pre techniku dostala najmä vďaka modelu UMi Zero, ktorý už však patrí medzi „starčekov“. Ani UMi nechce zaostávať a pripravuje tak poriadnu vlajkovú loď, ktorá by mohla konkurovať aj smartfónom od renomovaných čínskych či aj nečínskych výrobcov. Zatiaľ nie je známe, o aký smartfón sa jedná, no mohlo by ísť o dlho pripravovaný UMi Zero 2.

umi-vlajkova-lod
Najnovšie informácie hovoria o kvalitnej prémiovej konštrukcii, ktorá bude vyrobená z kovu. K dispozícii máme aj prvú fotografiu zatiaľ neznámeho zariadenia, kde môžeme vidieť kovový rám po jeho obvode. Po stránke hardvéru sa dočkáme už známeho osemjadrového procesora MediaTek Helio X10, ktorý si našiel miesto v najpopulárnejších čínskych smartfónoch, ako napríklad Letv Le 1s, Xiaomi Redmi Note 3 či Meizu MX5. UMi svoju nadchádzajúcu vlajkovú loď vybaví aj veľkou 4 GB RAM pamäťou, ktorá už bez akýchkoľvek problémov zvláda plynulý multitasking aj s desiatkami spustených aplikácií. Očakávať tiež môžeme 16 GB a 64 GB vnútornú pamäť.

UMI ZERO môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Posledná informácia, ktorú o prichádzajúcej vlajkovej lodi od UMi vieme, je práve cena. Tá by nemala presiahnuť hranicu 199 $, čo je v prepočte približne 180 €. S touto cenovkou tak pôjde o naozaj veľmi zaujímavé zariadenie, ktorým by UMi opäť mohlo zaujať široké spektrum technologických nadšencov.

Zdroj: UMi

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP