banner-mi-pad-2
Do segmentu inteligentných hodiniek minulý rok vstúpilo aj niekoľko menších čínskych výrobcov, medzi ktorých sa zaraďuje už známy Ulefone. Ten to na fanúšikov skúša veľmi lacnými smartwatch.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Konkrétne ide o Ulefone uWear – jedny z najlacnejších inteligentných hodiniek na trhu. Tie teraz vďaka akcii v e-shope Everbuying.net môžu byť vaše už za 21 €! Pre využitie zľavy zadajte do objednávky zľavový kupón EBUWEAR.

ulefone-uwear-akcia
Napriek veľmi nízkej cene hodiny Ulefone uWear prinášajú niekoľko zaujímavých funkcií. Základom je kovové šasi, do ktorého sú vložené všetky komponenty. Všimnúť si môžeme naozaj veľkú podobnosť s iWatch od Apple. Dizajnovú dokonalosť vytvára 2,5D zahnuté ochranné sklíčko 1,44″ TFT displeja, ktorý disponuje rozlíšením 128 x 128 pixelov. Náramok hodiniek je vyrobený z gumy a uWear prichádza aj s IP65 certifikáciou, čo znamená vode, prachu a potu odolnosť.

Hodinky Ulefone uWear ďalej disponujú 32 MB RAM pamäťou, 32 MB vnútornou pamäťou, klasickým microUSB konektorom pre nabíjanie, 220 mAh batériou, ktorá by mala na jedno nabitie podľa výrobcu vydržať až 7 dní a úsporným Bluetooth 4.0 LE (Low Energy). Hodinky dokážu komunikovať s väčšinou Android a iOS smartfónov. Čo sa týka funkcií, Ulefone uWear dokážu zaznamenávať kroky, monitorovať váš spánok, vzdialene ovládať fotoaparát či spúšťať hudbu. Samozrejmosťou je oznámenie o notifikáciách, ako napríklad o zmeškanom hovore, prijatej SMS správe alebo iných upozornení zo sociálnych sietí. K hodinkám je dostupná aj Android aplikácia, ktorú si môžete stiahnuť cez nasledovný QR kód:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP