Ulefone na konci júla vydal svoju vlajkovú loď T1 s procesorom Helio P25, duálnym fotoaparátom a 64 GB vnútornou pamäťou. Ambiciózny výrobca teraz ohlásil aj vylepšenú  a zároveň limitovanú verziu, ktorá ponúkne nové farebné prevedenia.

Limitovaná edícia smartfónu Ulefone T1 ponúkne vnútornú pamäť s dvakrát väčšou kapacitou, teda 128 GB. O nedostatok miesta pre aplikácie, fotky, videá či hudbu sa tak nebudeš musieť vôbec obávať.

Jedinečné farebné prevedenie

Vlajková loď spoločnosti Ulefone v limitovanej edícii ponúkne aj nové červeno – modré prevedenie konštrukcie. Teplá červená a studená modrá je oddelená zlatou čiarou, čím výrobca dosiahol jedinečný vzhľad.

Zvyšok špecifikácií by mal ostať rovnaký ako v prípade jeho predchodcu. Srdcom smartfónu tak bude procesor Helio P25, ktorý ponúka osem jadier s taktom 2,6 GHz. O plynulý multitasking sa zasa postará 6 GB RAM pamäť. Rovnaký bude aj zadný duálny fotoaparát so 16 a 5 MPx snímačmi. Ulefone T1 tiež podporuje plnú LTE konektivitu na území Európy, má veľký 5,5 palcový FullHD displej a poteší aj snímač odtlačkov prstov na prednej strane.

Kúpiť Ulefone T1 so 64 GB pamäťou za 169 €

Toto nové špeciálne vydanie Ulefone T1 by malo byť k dispozícií za približne 300 dolárov (cca 250 €) a dostupné bude už čoskoro. Dovtedy si môžeš zakúpiť klasickú verziu tohto smartfónu za skvelých 169 € u overeného predajcu Ulefone smartfónov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú