Apple je jedným zo zákazníkov spoločnosti Foxconn, ktorý vyrába rôzne hardvérové komponenty. Hliníková doska, ktorá pochádza z výrobnej linky Foxconnu, by nám mala napovedať, ako bude vyzerať tohtoročný model z dielne Applu.

Nejaký extra dôvod na radosť sa však nekoná. Tvar tejto súčiastky nám napovedá, že dizajn novinky bude veľmi podobný tomu, ktorý Apple predstavil pri iPhone X. Ako píše portál BRG, jedinou výraznou zmenou v dizajne sa tak stane zadná kamera.

Tri okrúhle výrezy v ľavej hornej časti hliníkovej dosky napovedajú, že Apple sa rozhodol ísť s dobou a do svojich budúcoročných vlajkových lodí umiestni trojicu fotoaparátov na zadnej strane. O tom, že trojitú zadnú kameru na nových iPhonoch uvidíme, sa hovorilo už dávnejšie, no tento únik to len potvrdzuje.

Ostatné dve diery pri otvoroch na fotoaparát budú mať využitie v podobe LED blesku a ešte zatiaľ neznámeho senzoru. Veľký kruhový výrez v strede dosky je priestor pre cievku na bezdrôtové nabíjanie, ktoré by už podľa súčasných trendov malo podporovať aj reverzný spôsob dobíjania iných zariadení.

Ako informuje portál The Inquirer, noviniek by sme sa mali dočkať v septembri a ceny by mali štartovať na hranici 930 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom