V roku 1988 sme sa dočkali vynikajúcej romantickej komédie s Eddiem Murphym, Cesta do Ameriky. V trende oživovania ikonických filmových značiek sa rozhodli autori pokračovať aj v tomto prípade, kedy po vyše troch dekádach priniesli pokračovanie.

Ako informuje portál Engadget, snímka bola pôvodne zamýšľaná na filmové plátna, no Amazon túto pozíciu vyfúkol Paramountu, ktorý ju s veľkou pravdepodobnosťou uvedením do streamovacieho priestoru nakoniec aj zachránil.

Pokračovanie ikony Cesta do Ameriky je od dnešného dňa vonku a rovnako ako prednedávnom Borat, komédiu si vieš pod jedinou podmienkou pozrieť okamžite, legálne a zadarmo.

Háčik spočíva v tom, že si na tejto službe ešte nikdy predtým nemohol mať registrovanú platobnú kartu. V tomto prípade sa dá zaregistrovať a využiť 7-dňovú skúšobnú lehotu, počas ktorej vieš neobmedzene sledovať kompletnú knižnicu Amazon Prime Video pomaly sa rozrastajúcu aj o českú lokalizáciu.

V prípade, že si nebol nikdy registrovaný, môžeš podstúpiť nasledujúce kroky:
  • Otvor službu Prime Video a klikni na možnosť „Start your free trial“
  • Zvoľ registráciu
  • Vykonaj požadované kroky registrácie, kde musíš zadať aj platobnú kartu – bez nej si trial režim nevyskúšaš
  • Po registrácii zájdi na kartu s filmom Coming 2 America a pozeraj

 

Pokiaľ neplánuješ pokračovať v pozeraní po siedmich dňoch, odporúčame prémiové členstvo okamžite zrušiť. Prime Video totiž rovnako ako všetky ostatné služby po uplynutí skúšobnej doby automaticky sťahuje peniaze na ďalší mesiac. Ako sme písali pri našej porovnávačke streamovacích služieb, Prime Video mesačne vyjde na 5,99 €.

Ako zrušiť členstvo?
  • Otvor nastavenia účtu v pravom hornom rohu
  • V časti „Your account“ klikni na možnosť „End Membership“
  • Potvrď svoje rozhodnutie

Nezabúdaj, že prémiové členstvo môžeš zrušiť okamžite po jeho aktivácii, pričom obsah môžeš počas siedmich dní konzumovať aj naďalej. Týmto sa ale vyhneš opätovnému obnoveniu, a teda aj stiahnutiu čiastky na ôsmy deň.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom