Do konca roka ostáva už iba zopár mesiacov, počas ktorých sa ale dočkáme vydania niekoľkých lákavých hier. Tešiť sa môžu majitelia herných konzol PlayStation 4, Xbox One, ale aj Nintenda Switch.

Najväčšou chuťovkou je zrejme legendárny Super Mario, no nechýbajú ani ďalšie skvelo vyzerajúce tituly. Poďme sa teda na ne pozrieť.

1. Super Mario Odyssey

Táto odnož Super Maria nespočíva v tom, aby sa hráč dostal od začiatku do určitého cieľa. Namiesto toho je hra zameraná na zbieranie mesiacov, ktorých je v mnohých svetoch viac než dosť. Vo veľkých otvorených svetoch sú navyše tajné územia, rébusy a dokonca aj 2D Mario. Hra vychádza 27. októbra na platformu

2.PlayerUnknown‘s Battlegrounds

V tejto exkluzivite neexistuje žiaden single-player režim ani kampaň. Každý zápas začína tak, že hráč je spolu s ďalšou stovkou ľudí v zanedbanom lietadle a počas letu nad ostrovom si môže vybrať, kde pristane s padákom. Hráči sú navyše neozbrojený, takže po priblížení k inému hráčovi je lepšie utekať alebo bojovať holými päsťami až do smrti – víťaz je iba jeden.

Zobraziť celú galériu (0)
playbattlegrounds.com

Hra príde exkluzívne neskôr v tomto roku na Xbox One / Xbox One X. Vydania sa má dočkať aj na PlayStation 4, no zatiaľ nie je známe, kedy by sa tak mohlo stať. Po úspechu na počítačoch sú však očakávania pomerne vysoké.

3.Gran Turismo Sport

V tejto hre si prídu na svoje milovníci namakaných áut. Jedná sa o novú generáciu hier Gran Turismo, ktorá hráčom poskytuje vďaka arkádovému módu trochu viac zábavy namiesto výhradného zameria na simuláciu. Hráči sa opäť môžu tešiť na skvelú úroveň detailov a celkovo sa bude jednať o jednu z najlepšie vyzerajúcich hier tohto roka. Vydaná bude uz 17. októbra pre Playstation 4 a PlayStation 4 Pro. Veľkým prínosom je, pokiaľ hráč vlastní aj 4K televízor.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom