Po dlhých mesiacoch čakania, množstve odhaľovaných informácií a špekulácií sa diváci konečne dočkali. Televízia HBO vydala oficiálny trailer na očakávanú 8. sériu Game of Thrones, kde sa dočkáme ohromného zakončenia seriálu v boji proti Nočnému kráľovi.

Nová upútavka na poslednú sériu tohto populárneho seriálu prináša takmer 2-minútový zostrih toho, na čo sa môžeme tešiť už od 15. apríla. Práve v tento deň sa totiž začne aj na Slovensku vysielať 8. séria, na ktorú čakali milióny fanúšikov po celom svete. Trailer odhaľuje prípravy na boj proti bielym chodcom a ich Nočnému kráľovi, ktorý si chce podmaniť Sedem kráľovstiev.

Veľkolepé pokračovanie Game of Thrones sa odhaľuje v najnovšom videu

John Snow sa vráti domov spolu s Daenerys Targaryen a jej dvoma drakmi, ktorí budú bojovať proti armáde mŕtvych. Tretí drak Viserion totiž padol v bitke proti bielym chodcom, kedy ho svojou kopijou prebodol Nočný kráľ alias Vladimír Furdík. Príchod drakov a armády Daenerys Targaryen prekvapil nielen severanov, ale aj kráľovnú Cersei. Tá sa pokúsila v poslednej siedmej sérii oklamať Johna Snowa s falošným prísľubom o prímerie.

Nenechaj si ujsť
Koľko budú trvať jednotlivé epizódy finálnej série seriálu Game of Thrones?

Najnovší trailer však odhalil aj to ako sa jej brat, Jaime Lannister, vzoprel. „Sľúbil som bojovať za živých a mám v úmysle tento sľub dodržať,“ prezradil Jaime v upútavke. HBO tak už o pár týždňov prinesie dlho očakávané pokračovanie, na ktoré každého fanúšika navnadí aj nové video. To je už dostupné so slovenskými titulkami a rozhodne si ho nesmieš nechať ujsť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom