Už na začiatku augusta sa ku nám dostane herné prevedenie jednej z najpopulárnejších filmových značiek súčasnosti, Rýchlo a zbesilo. Chystaný titul nanešťastie nevyzerá ako splnený sen milovníkov adrenalínu, ale skôr ako nevydarený vtip.

V hernom svete býva skôr raritou, aby hra vytvorená podľa filmovej predlohy oplývala viac než priemernými kvalitami, chystané prevedenie populárnej značky Rýchlo a zbesilo však vyzerá, že hlboko podlezie aj tento štandard.

Hra vyvíjaná borcami zo Slightly Mad Studios mala byť pôvodne vydaná ešte v máji tohto roka, kedy mala sprevádzať filmovú premiéru očakávaného blockbusteru Fast & Furious 9. Film sa nakoniec odložil až na budúci rok, vývojári teda zostali na ocot a museli svoj herný kúsok vydať samostatne.

Po predstavení prvého gameplay traileru a masívnej vlne kritiky bolo herné Fast & Furious Crossroads preložené na august a tvorcovia v posledných týždňoch s opravami hry rozhodne nezaháľali.

Portál Twisted Voxels totiž informuje, že Crossroads bude v deň svojho vydania, 7. augusta, sprevádzať aj masívny patch zameraný na opravu hry. Jeho veľkosť má byť gigantických 38,5 GB, prakticky teda pôjde o úplne novú hru.

Zatiaľ nie je známe, čo konkrétne patch opravuje, pri pozretí videa priamo z hry je však jasné, že oblastí, kde závodný titul potrebuje vylepšiť, je viacero. Najpálčivejšou z nich je pravdepodobne vizuál, ktorý pôsobí, akoby zaspal dobu o desať rokov.

Prečítaj si aj
Kandidát na najškaredšiu hru roka dostal novú dávku záberov. Vin Diesel tak zle ešte nevyzeral

Tvorcovia zo Slightly Mad Studios pritom nie sú žiadni amatéri a majú na konte úspešnú závodnú sériu Project Cars či pozitívne prijatý diel Need for Speed: Shift. Pri tvorbe Fast & Furious navyše mali v rukách licencovaný materiál, vďaka čomu sa v novinke objavia nielen známe závodné žihadlá z filmovej série, ale tiež niektoré z hlavných postáv.

Očakávať môžeš napríklad Vin Diesela, Michelle Rodriguez či TyresaGibsona, ktorí si v hre zopakujú svoje filmové role a to vrátane nahovorenia svojich postáv. Hra však plánuje predstaviť aj úplne nové postavy a jedinečný príbeh.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom