Od premiéry prvej časti ubehlo už viac ako 20 rokov a štúdiá Pixar a Disney ešte nedali obľúbeným hračkám definitívny koniec. Tvorcovia tejto série úspešných animovaných filmov teraz potvrdili debut ďalšej časti Toy Story 4, ktorá do kín zavíta už na jar budúceho roka. 

Toy Story, prvý počítačovo animovaný film z roku 1995, sa od premiéry prvej časti dočkal ďalších dvoch pokračovaní. Ožívajúce hračky sa stali legendárnymi postavičkami, ktoré si zo svojho detstva pamätajú mnohí diváci. Príbeh kovboja Woodyho a jeho „gangu“ sa v kinách naposledy objavil pred takmer 10 rokmi. Už v budúcom roku sa však fanúšikovia týchto filmov dočkajú ďalšieho dielu.

Príbeh hračiek opäť ožije už v budúcom roku

Po tom, čo Andy odišiel v poslednej časti Toy Story 3 na vysokú školu a jeho milované hračky čakala neistá budúcnosť, ostali mnohí diváci na pochybách, ako sa bude príbeh hračiek ďalej vyvíjať. Tvorcovia sa však nakoniec predsa len rozhodli znova oživiť obľúbených hrdinov v ďalšom pokračovaní. Štúdio totiž prednedávnom na Facebooku oficiálne potvrdilo premiéru Toy Story 4, ktorá sa bude konať presne 21. júna 2019.

Reach for the post-it! Toy Story 4 comes to theatres on June 21, 2019. 🎉🎨: @kimmybirdsell and @vincent_salvano

Gepostet von Toy Story am Freitag, 6. April 2018

Tieto postavičky milujeme tak, že sa stali našou rodinou. Toy Story 3 ukončilo príbeh Woodyho, Buzza a Andyho a dlhé roky sme ani nehovorili o možnosti natočenia ďalšej časti. Potom však Andrew, Pete a Lee prišli s novým nápadom a ja som o tom jednoducho nemohol prestať premýšľať.“ – John Lasseter, jeden z tvorcov filmov Toy Story.

Nenechaj si ujsť
Najočakávanejšie animované filmy roka 2018

Ohlásenie štvrtého pokračovania, ale rozdelilo fanúšikov na dva tábory. Niektorí sa už zmierili s ukončením príbehu v 3. časti, no iní zasa uvítajú ďalší vývoj osudu Woodyho a jeho kamarátov. Príspevok s oznámením premiéry ďalšej časti sa teda stretol s rôznymi reakciami. Toy Story 4 sa však môže po 9 rokoch  stať ďalším úspešným animákom, ktorý do kín pritiahne nielen deti, ale aj starších divákov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom