GTA 6 je nepochybne hra, na ktorú sa každý teší a všetci netrpezlivo očakávame nejaké informácie či dokonca zábery. Na internet sa nedávno dostali údajné tri snímky priamo z hry.

Ako píše portál WhatCulture, na pochybnosti ohľadom pravosti záberov existuje hneď niekoľko dôvodov. Snímky sa poprvýkrát objavili na fóre Reddit, no vlákno, v ktorom boli nahráte, je už zmazané. Z tohto dôvodu nevie nikto určiť dôveryhodnosť zdroja, ktorý zábery nahral.

Ďalším problémom je kvalita snímkov. Diskutabilná je hlavne v prípade obrázku, ktorý má pochádzať priamo z hrania. Obrázok, na ktorom sa nachádza lietadlo a aj mini mapa mesta, je značne rozmazaný.

O štúdiu Rockstar je všeobecne známe, že svoje hry vyvíja veľmi dlho a my sme sa len nedávno tešili z príchodu Red Dead Redemption 2, informuje DailyStar.

Komentár autora

Je preto veľmi nepravdepodobné, že by mali vývojári GTA už v takom štádiu, aby bola hrateľná. Navyše sa už dlhšie hovorí, že by GTA 6 malo prísť na novú generáciu konzol, ktorú v tomto roku ešte určite neuvidíme.

Jediným známym projektom, ktorému sa v súčasnosti štúdio Rockstar venuje, nesie kódový názov „Bonaire“, no v tomto prípade by sa malo jednať o PC verziu hru Red Dead Redemption 2. Tak čo, aký máš názor na údajné zábery z hry GTA 6?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom