Aktuálne dni sú pre mnohých, ktorí oddychujú v pohodlí domova, ideálne na to, aby sa venovali záľubám alebo si pozreli svoje obľúbené filmy a seriály. Rôzne tituly sú dostupné v streamovacích službách či v televízií, kde je však divák obmedzený množstvom reklám. Towercom ale ponúka službu, vďaka ktorej si môžeš pozrieť množstvo filmov a seriálov, televíziu a programy z archívu aj bez otravných reklám. S aplikáciou Otta získaš prístup k 1500 titulom, živému vysielaniu a archívu bez reklám. Pozrieš si ich na smartfóne, tablete, notebooku alebo tiež smart televízii.

Streamovacích služieb je stále čoraz viac, no v mnohých chýbajú klasické slovenské či české tituly, ktoré by si diváci radi pozreli. Pri takom Netflixe či HBO Go nemáš ani prístup k lokálnym televíziám a ich vysielaniu.

Pre tých, ktorí by si radi takýto obsah vo vysokej kvalite a navyše bez reklám pozreli počas voľnej chvíle, je tu Otta, aplikácia pre smartfóny a televízie, s ktorou bude pozeranie obľúbených filmov či seriálov omnoho pohodlnejšie.

Postará sa o zábavu?

Za vyskúšanie nič neplatíš. Službu si môže zriadiť každý až na 30 dní úplne bezplatne. Registračný proces nezaberie viac ako zopár minút a hoci je pri ňom potrebné uviesť detaily platobnej karty, služba počas skúšobného obdobia nesťahuje žiaden poplatok za používanie. Do mesiaca sa tak môže používateľ rozhodnúť sám či bude v pozeraní pokračovať.

Pokiaľ by si sa rozhodol využívať ju naďalej, vyjde ťa to lacnejšie, ako pri iných populárnych streamoch. Za mesiac totiž zaplatíš len 4,99 €.

Jedna služba pre viacero zariadení

Sledovať obsah je možné na viacerých zariadeniach, ktoré vieš prehľadne spravovať a pridávať v samostatných nastaveniach. Aplikácia je dostupná ako pre Android, tak aj iOS a Android TV. Taktiež je možné nastaviť rodičovskú ochranu a obmedziť dostupnosť obsahu pre deti.

Bohatá ponuka obsahu zahŕňa aj československú klasiku

V ponuke služby pritom nájdeme množstvo filmov a seriálov s dabingom alebo titulkami. Dostupné je aj aktuálne živé vysielanie programov a osobitná kategória obsahu pre najmenších. Ponuka aplikácie zahŕňa tisícky hodín rôznych titulov, vrátane klasických komédií a rozprávok, známe seriály, ale aj obsah zo zahraničnej produkcie. Niektoré seriály ako Teória veľkého tresku či Príbeh služobníčky sú známe aj z populárnych streamovacích služieb.

https://fontech.startitup.sk/wp-admin/options-general.php?page=lazysizes

S aplikáciou Otta si môžeš pozrieť aj obľúbených Simpsonovcov, ktorých by si na Netflixe hľadal márne. Navyše, Towercom pripravil aj špeciálnu sekciu „Extra“ pre filmy vo vysokom 4K rozlíšení. V archíve zasa nájdeme 7 dní vysielania programov a spätne si divák môže pozrieť zmeškaný diel obľúbeného seriálu.

Aplikáciu Otta sme si vyskúšali aj u nás v redakcii, kde nás potešil široký výber filmov a seriálov aj zo Slovenska a Česka. Na svoje si prídu aj milovníci klasických komédií s legendárnym hereckým obsadením. Nezabudlo sa ani na seriály a zábavné relácie známe aj z televízneho vysielania.

Jedinou nevýhodou pri prehrávaní obsahu z televíznych programov je, že hoci sú bez reklám, filmy či seriály nemusia byť prehrávané od úplného začiatku a používateľ sa môže stretnúť so zvyškom upútavok na iný obsah. Z technických dôvodov však nie je možné zabezpečiť pri programoch z archívu, aby boli tieto upútavky pri prehrávaní odstránené.

V bezplatnom režime navyše nemusia byť k dispozícii v archíve tituly zo všetkých dostupný televízií. Obsah z vysielania TV Markíza si totiž užijú iba platiaci klienti a nie je dostupný počas prvých 30 dní bezplatného používania služby.

Jednoduchá aplikácia s prehľadným prostredím

Prehrávanie spríjemňujú vhodne umiestnené ovládacie prvky. V smartfóne je možné preskočiť film o 30 sekúnd vpred alebo späť. V pravom dolnom rohu sa nachádzajú prehľadné možnosti pre zmenu dabingu a titulkov.

Práve jednoduché a prehľadné používateľské prostredie sme ocenili pri prehrávaní na smartfóne, ale aj vo webovom prehliadači. V týchto dňoch tak môžeš aj ty využiť aplikáciu Otta a spríjemniť si dlhé chvíle v domácnosti sledovaním nezabudnuteľných českých a slovenských filmov.

K dispozícii je však až 1 500 titulov rôznych žánrov, medzi ktorými nechýbajú kriminálky, sci-fi a fanstasy obsah, dokumenty, rozprávky či mnohé iné kategórie. To všetko si môžeš vyskúšať až na 30 dní úplne zadarmo.

otta pre Android TV
otta pre Android TV
Developer: Towercom, a.s.
Price: To be announced

otta
otta
Developer: Towercom, a.s.
Price: To be announced


Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom