Zástupcovia Sony a Apple si podali ruky a pripravili pre svojich zákazníkov zaujímavú ponuku. Streamovaciu službu Apple TV+ je odteraz možné získať až na 6 mesiacov zadarmo, jedinou podmienkou je nutnosť vlastniť konzolu PlayStation 5.

Ako informuje Verge, exkluzívna akcia sa netýka iba nových, ale tiež existujúcich predplatiteľov Apple TV+, ktorým bude pri využití akcie predplatné automaticky predĺžené o pol roka.

Po skončení skúšobnej lehoty bude používateľom automaticky strhnutá suma ďalšieho mesačného predplatného predstavujúca 4,99 € mesačne. Skúšobnú lehotu je však v nastaveniach možné kedykoľvek ukončiť.

V prípade, že vlastníš PS5 a chceš akciu využiť, stačí v sekcii „Media“ stiahnuť aplikáciu Apple TV Plus, ktorá už na úvodnej obrazovke promuje prebiehajúcu akciu. Následne je potrebná krátka registrácia, po ktorej už nasleduje bezplatná šesťmesačná lehota používania služby.

Bezplatné vyskúšanie síce nebude fungovať donekonečna, na využitie akcie máš však kopec času. Akcia vstupuje do platnosti od 23. júla, trvať bude po dobu jedného roka, do 22. júla 2022.

Matúš Mitro / FonTech

Dôraz na kvalitu

Načasovanie v tomto prípade nie je náhodné, na streamovacej platforme totiž aktuálne štartuje druhá séria jedného z najpopulárnejších i najoceňovanejších seriálov služby, Ted Lasso.

Už na jeseň sa na Apple TV+ chystá dvojica sľubných sci-fi seriálov v podobe Foundation a Invasion, z ďalšieho populárneho obsahu spomeňme napríklad vojnovú drámu s Tomom Hanksom, Greyhound, či znepokojivú kriminálnu minisériu s hviezdnym obsadením, Defending Jacob.

Čítal si už? 
Toto vyzerá extrémne sľubne. Apple pripravuje 200 miliónový sci-fi projekt, v ktorom čelí Zem invázii mimozemšťanov

Streamovacia platforma Apple je známa tým, že neponúka veľkú kvantitu obsahu a sústredí sa predovšetkým na jeho kvalitu. To dokazuje aj skutočnosť, že od predstavenia služby v novembri 2019 si exkluzívny obsah platformy vyslúžil takmer 400 nominácií Emmy.

Apple TV+

Aktuálne prebiehajúca akcia zároveň nie je jedinou možnosťou, ako si obsah Apple TV+ vyskúšať zadarmo. Pri kúpe produktov Apple používatelia dostanú bezplatné 3-mesačné členstvo, aj keď v minulosti bol americký výrobca elektroniky podstatne štedrejší a k nákupu produktov daroval celý rok predplatného.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú