Ako obľúbený Tom Holland v nedávnom rozhovore naznačil, Spider-Man 3 bude superhrdinským filmom, aký doteraz nikto ešte nenatočil. V najnovšom rozhovore pre portál Esquire však vyvrátil klebety, ktoré by mohli sklamať nejedného fanúšika.

O možnom návrate hereckých hviezd do pôvodných rolí sme písali pred určitým časom. Vtedy o týchto skutočnostiach informoval Collider, kedy sa klebety začali hromadiť po tom, čo sa potvrdil návrat Alfreda Molina ako Otta Octavia. Aktuálne tvrdenia Hollanda však náznaky návratu Maguirea a Garfielda vyvracajú:

Nie, v tomto filme sa neobjavia. Myslím si, že ide o príliš veľké tajomstvo, ktoré by predomnou museli držať. Bude to pokračovanie Spider-Mana, na akom sme doteraz pracovali.“

Len pre pripomenutie, Marvel v minulosti už niekoľkokrát bezočivo zavádzal fanúšikov, kedy sa finálny produkt v kine sa často odkláňal od pôvodne prezentovaných trailerov. Najznámejším prípadom je trailer na Endgame, ukazujúci „iného“ Tonyho Starka, pričom ide len o jeden z mnohých príkladov uvedených v článku portálu Vanity Fair.

K nedôvere voči tvrdeniam herca nám nahráva aj jeho minulosť, keďže herec sa neraz preukázal v pozícii jedného z najhorších držiteľov tajomstva Hollywoodu. Holland vyzradil hneď niekoľko tajomstiev v rozhovoroch, kedy ho mali problém udržať na uzde aj samotní kolegovia.

TMDB (Úprava redakcie)

Príklad za všetky je pomerne komický rozhovor pre YouTube kanál Good Morning America, v ktorom sa Benedict Cumberbatch konštante snaží o zadržanie Hollanda pred vyzradením ďalšieho tajomstva ohľadom vtedy očakávaného Infinity War.

Otázkou aktuálne zostáva, či herec naozaj hovorí pravdu, čo by samozrejme spôsobilo, že sen o multiverznom celovečeráku sa v sekunde rozplynie. Na druhej strane mohlo ale dôjsť k náprave herca, ktorý špekulatívne zakrýva zásadné elementy filmu. Alebo, čo je však veľmi nepravdepodobné, Marvel naozaj pred Hollandom zatajil prítomnosť ostatných hercov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom