O tom, že tretí filmový Spider-Man s Hollandom bude obrovskou modlou pre všetkých fanúšikov nielen pavúčieho hrdinu, nemusíme pochybovať. Podľa exkluzívnych vyjadrení hlavného hrdinu pre Variety pôjde o najambicióznejší samostatný superhrdinský film všetkých čias.

Ako vieme, nový Spider-Man v sebe previaže hneď niekoľko univerz, pričom na jednom pľaci sa s veľkou určitosťou dočkáme hrdinu v podaní Tom Hollanda, Tobey Maguirea a Andrewa Garfielda. Na počudovanie, Holland sa aj napriek svojej minulosti o prezrádzaní spoilerov v prípade rozhovoru s Variety zdržal, a teda nič špecifické o novom filme neprezradil.

Môžem povedať, že je to najambicióznejší samostatný film o superhrdinoch, aký bol kedy natočený. Sadnete si, prečítate si scenár a uvidíte, čo sa snažia urobiť. Je to skutočne pôsobivé. Nikdy som nevidel samostatný superhrdinský film, ako tento.

A ja som, viete, ten šťastlivec, ktorý je v ňom náhodou Spider-Manom. Čaká nás ešte veľa natáčania. Začali sme pred Vianocami a natáčali asi sedem týždňov. Zastavili sme sa na vianočnú prestávku a teraz začíname znova. Som rovnako nadšený ako všetci naokolo, nehovoriac o tom, že môžem byť toho súčasťou,“ komentoval produkciu herec.

Dobrou správou je, že natáčanie filmu je aj napriek všetkým obmedzeniam vo svete v plnom prúde a určitú časť majú filmári už za sebou. Podľa herca majú ešte kopu práce pred sebou, kedy žiadne zo zdržaní zatiaľ nespomenul. Tohtoročný dátum vydania 17. decembra teda nemusí byť nesplniteľný.

Na čo z produkcie MCU sa ešte môžeme tešiť?

Marvel nehodlá zahodiť príležitosť vyťažiť z Disney+ maximum, keďže už na blízke mesiace má naplánovaných hneď niekoľko nemalých projektov. Za zmienku rozhodne stojí The Falcon and the Winter Soldier naplánovaný už na tento marec či miniserál Loki, vychádzajúci v máji.

Flickr

Podobný prístup, ako Spider-Man 3, zvolí zároveň aj pokračovanie Doctora Strangea. Ako už napovedá názov filmu, Doctor Strange in the Multiverse of Madness rovnako prepojí viaceré univerza, kedy film naplánovaný na marec 2022 má slúžiť ako „lepidlo“ medzi ostatnými filmami MCU a očakávaným Spider-Manom 3.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP