Collider informuje o vynikajúcich správach pre všetkých fanúšikov pavúčieho superhrdinu. Spúšť informácií začala potvrdením herca Alfreda Molina, ktorý si v treťom Spider-Man filme s Tomom Hollandom v hlavnej úlohe opäť strihne rolu Otta Octavia.

Molina sa do pamätí fanúšikov vryl ako ikonický Doctor Octopus z pokračovania prvej filmovej trilógie Spider-Man, kedy sa ešte do superhrdinského obleku navliekal Tobey Maguire. Návrat záporáka však nie je najhlavnejšou správou.

Zobraziť celú galériu (2)
TMDB (Úprava redakcie)

Podľa najnovších informácií by sa do svojich rolí mal vrátiť aj spomínaný Tobey Maguire, Kirsten Dunst ako Mary Jane, Andrew Garfield známy ako Peter Parker z dvojice filmov The Amazing Spider-Man a Jamie Foxx, opäť ako Electro. Dočkať by sme sa mali aj Emmy Stone v postave Gwen Stacy.

Všetci vyššie spomínaní sú relatívne potvrdení, až na Maguira, ktorého zmluva s Marvelom, respektíve Sony, je momentálne v štádiu podpisovania.

Ako si môžu autori dovoliť navrátiť všetky postavy do jedného filmu?

Nie je tajomstvom, že tretí Spider-Man s Holllandom bude postavený na takzvanom multi-verse príbehu. To znamená, že podobne ako excelentný animák Spider-Man: Into the Spider-Verse, premisa bude stavať na kombinácii viacerých hlavných hrdinoch z rôznych časových línií.

www.themoviedb.org

V príbehu animáku sme sa tak na jednom mieste dočkali Milesa Moralesa hneď vedľa pravého Spider-Mana Peter Parkera, Gwen Stacy, pavúčieho hrdinu v podaní prasaťa Spider-Ham, noirového Spider-Mana a hrdinu z jeho alternatívnej anime série, označeného SP//dr.

Podobného prepojenia s tromi rôznymi hrdinami na pľaci sa tak môžeme dočkať aj v najnovšej marvelovke. Do režisérskej stoličky opäť usadá Jon Watts, kedy sa vráti Zendaya, Jacob Batalon, Tony Revolori a Marisa Tomei. Úplnou novinkou bude návšteva Doctora Strangea v podaní Benedicta Cumberbatcha.

Predchodca filmu s podtitulom Far from Home je najúspešnejším filmom s pavúčim superhrdinom, s celosvetovými ziskami 1,131 miliárd dolárov, čo ho stavia do pozície 25. najlepšie zarábajúceho filmu všetkých čias. Tretí Spider-Man s Hollandom je naplánovaný na 17. december 2021.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP