Tieto 4 hry ukazujú ohromnú budúcnosť grafiky. Konzoly zažijú nevídanú revolúciu
Konferencia E3 2018 priniesla mnoho dôležitých informácií, na ktoré čakala celá komunita hráčov. Predstavených bolo hneď niekoľko desiatok nových hier, no Microsoft ohlásil aj prvé správy o novej konzole Xbox. Rovnako ako spoločnosť z Redmontu, tak aj Sony sa na hráčov zbrojí novou konzolou, ktorá príde o pár rokov, no hry pre tieto novinky sú už vo vývoji.
Dostaň Fontech do svojich Google odporúčaní
Pridať ako preferovaný zdroj Fontech, odkaz sa otvorí v novom okneMicrosoft počas poslednej konferencie E3 ukázal svetu poriadnu nálož nových hier. Niekoľko z nich malo svoju svetovú premiéru a iné zasa boli exkluzívnymi hrami pre konzolu Xbox. Spoločnosť ale predstavila aj zopár tých, ktoré ešte len v budúcnosti uvidíme. Mimo predstavenia hier sa Microsoft zameral aj na konzolu Xbox ďalšej generácie, ktorá už má byť vo vývoji. Podobne ako PlayStation 5, ani nový Xbox neuvidíme zrejme skôr, než o pár rokov. To však neznamená, už teraz vývojári nepracujú na hrách, ktoré budú na konzolách novej generácie vyzerať skutočne úchvatne. Tešiť sa tak môžeme aj na nasledujúce 4 tituly, ktoré žiaľ majú od predstavenia ešte poriadne ďaleko.
Starfield
Tvorcovia známeho Fallout 4, alebo The Elder Scrolls V: Skyrim, sa chystajú o pár rokov ukázať nový titul Starfield. Riaditeľ herného štúdia Bethesda Softworks počas konferencie E3 2018 prezradil, že pôjde o prvý zbrusu nový singleplayer titul. Ten však zatiaľ nepozná svoj dátum predstavenia a hráči by tak mali byť veľmi, veľmi trpezliví. Vývoj titulu Starfield sa totiž môže poriadne natiahnuť. Vzhľadom na odhalené zábery, ktoré ukazujú engine hry, sa tak bude rozhodne na čo tešiť. Všetky nároky bude musieť zvládať aj hardvér konzol, ktorý Microsoft a Sony prepracujú od základov.
The Elder Scrolls VI
Nenechaj si ujsť
Microsoft pripravil jednu z najlepších konferencií v histórii E3. Tieto herné pecky predstavil svetu
Ďalším očakávaným titulom v priebehu nasledujúcich rokov je nové pokračovanie série The Elder Scrolls. Práve táto hra je podľa štúdia Bethesda Softworks tou, na ktorú sa budú nedočkaví hráči často pýtať. Žiaľ, ako v predchádzajúcom prípade, tak aj u tejto očakávanej novinky si poriadne počkajú. The Elder Scrolls VI má mať totiž premiéru až po hre Starfield, a teda sa ešte poriadne načakáme. Ani táto hra nemá zatiaľ stanovený dátum premiéry, ba ani približné obdobie, no debut by mohla mať o 3 až 6 rokov.
Cyberpunk 2077
Po rokoch vývoja sa konečne na svetlo sveta dostala aj hra Cyberpunk 2077. Ako sa zdá, tak táto novinka by mohla prísť medzi hráčov už čoskoro, avšak stále ju tu zopár pochybností. Ukážkový trailer totiž vyzerá príliš kvalitne na to, aby hru zvládol Xbox One, alebo PlayStation 4. So starším hardvérom zrejme takúto kvalitnú hru tieto konzoly neutiahnu a aj preto si môžu mnohí myslieť, že ide o titul pre nadchádzajúcu generáciu konzol. Na konferencii E3 2018 dokonca nebol odhalený ani dátum premiéry. Je teda možné, že Cyberpunk 2077 bude určený práve pre pripravované konzoly Microsoftu a Sony.
Halo Infinite
Nenechaj si ujsť
E3 2018: Posledný deň patrí jedinej spoločnosti, ktorá prináša najpopulárnejšiu hru súčasnosti aj na svoju platformu
Počas nedeľnej konferencie v Los Angeles ukázal Microsoft aj ukážku pre nový titul Halo Infinite. Toto video nezobrazovalo originálne zábery z hry, ale malo hráčov nalákať na nový Slipspace engine, ktorý bol vyvinutý práve pre Halo Infinite. Rovnako ako mnohé iné tituly, aj tento má pred sebou ešte poriadne dlhú cestu. Táto novinka má však neskôr využiť aj plný potenciál konzol Xbox One, no stále nie je známa jej premiéra. Zopár dlhých rokov si ale zrejme ešte počkáme.

Tak ako vyššie spomínané tituly, aj mnoho ďalších hier vo vývoji nezavíta medzi hráčov len tak zo dňa na deň. Vývoj kvalitnej hry trvá roky, čo iste pozná aj nové štúdio Microsoftu, The Initiative. Jeho úlohou bude pracovať práve na novom Halo Infinite, ale tiež na Forze Motosport a titule Gears of War.
V rovnakej situácii sa nachádza aj britské štúdio Playground Games, ktoré mimochodom tiež patrí Microsoftu. Jeho úlohou bude vyvíjať závodné hry, no na výsledok si znova musíme pár rokov počkať. Čas jednoducho nepustí a keď chcú herné štúdia predviesť tie najlepšie tituly, musia na nich poriadne zamakať. Na ktorú z pripravovaných hier sa tešíš najviac?
Dostaň Fontech do svojich Google odporúčaní
Pridať ako preferovaný zdroj Fontech, odkaz sa otvorí v novom okneČítajte viac z kategórie: Hry
Ďakujeme, že čítaš Fontech. V prípade, že máš postreh alebo si našiel v článku chybu, napíš nám na redakcia@fontech.sk.
Teraz čítajú

Predávalo sa aj na Slovensku. Známy výrobca varuje pred rizikovým zariadením, vymení ti ho zadarmo

Európsky štát chce ukladať elektrinu na celé dni. Za novú technológiu dá 28 miliónov
OLED má slabinu, ktorú Mini LED nepozná. Test 100 televízorov ukázal prekvapivý výsledok

Musk to vzdal. Tesla definitívne ruší solárnu vychatávku, bola prepadák

Herný notebook sa mu zahrieval na 90°C. Hráč využil jednoduchý trik a schladil ho o 15°C
- 24 hod
- 48 hod
- 7 dní
-
- Rusko chystá energetický prevrat. Rozbehlo sériovú výrobu jadrových reaktorov, už ich má 15
- Prepadák roka je online obrovským hitom. Dá sa pozrieť aj zadarmo
- Zbalíš ju do batoha a je prekvapivo lacná. Táto prenosná veterná turbína má výkon až 75 W
- Číňania ukázali elektromobil, aký Európa zatiaľ nemá. Dá cez 1 000 km a stojí okolo 32-tisíc eur
- Majitelia elektromobilov dostali nový spôsob, ako na aute zarábať. Stačí urobiť jednoduchú vec
-
- Rusko chystá energetický prevrat. Rozbehlo sériovú výrobu jadrových reaktorov, už ich má 15
- Prepadák roka je online obrovským hitom. Dá sa pozrieť aj zadarmo
- Zbalíš ju do batoha a je prekvapivo lacná. Táto prenosná veterná turbína má výkon až 75 W
- Číňania ukázali elektromobil, aký Európa zatiaľ nemá. Dá cez 1 000 km a stojí okolo 32-tisíc eur
- Majitelia elektromobilov dostali nový spôsob, ako na aute zarábať. Stačí urobiť jednoduchú vec
-
- Rusko chystá energetický prevrat. Rozbehlo sériovú výrobu jadrových reaktorov, už ich má 15
- Už 80 týždňov patrí medzi najsledovanejšie filmy. Akčné prekvapenie 2025 neprestáva udivovať
- Číňania ukázali elektromobil, aký Európa zatiaľ nemá. Dá cez 1 000 km a stojí okolo 32-tisíc eur
- Za 2 eurá 1 500 filmov. Unikátna služba na Slovensku ponúka akciu s doživotnou zľavou
- Majitelia elektromobilov dostali nový spôsob, ako na aute zarábať. Stačí urobiť jednoduchú vec
