Pred príchodom filmu, ktorý sa objaví už budúci týždeň, si pre nás štúdio Universal Pictures pripravilo niečo špeciálne. Tretí a zároveň posledný trailer k nadchádzajúcemu filmu Skyscraper, v ktorom sa neobjaví nikto iný, ako hviezdny Dwayne Johnson.

Ten sa vo filme nudiť určite nebude a za chrbtom mu okrem nepriateľov budú číhať aj mohutné plamene. Neveríte? Najnovší prínos k tejto akčnej snímke vám to dokáže!

Kam nás Dwayne Johnson zavedie tentokrát?

Ako som už uviedol v predošlých článkoch, ikona moderných filmov si vo filme zahrá postavu bývalého lídra FBI tímu na záchranu rukojemníkov, Willa Sawyera. Ten sa púšťa do novej zákazky, ktorá ho dovedie až do ďalekej Číny. S ním prichádzajú aj nepríjemné problémy, kedy sa z najbezpečnejšej budovy sveta stáva tá najnebezpečnejšia.

Dokáže naša obľúbená hora svalov ochrániť rodinu a vystopovať ľudí, ktorí sú zodpovední za útok? Jasné, že áno! No predtým sa bude musieť popasovať zo všetkými nástrahami, ktoré sa postavia do cesty jeho rodine. A s rodinou akčného hrdinu by sa nikto zahrávať nemal.

Ak nazrieme za kameru filmu, uvidíme skúseného režiséra Rawsona Marshalla Thurbera (Centrálna Inteligencia). Ten si k filmu napísal aj scenár a jeho najnovšie dielo sa objaví už čoskoro. Produkciu malo na starosti hneď niekoľko pánov – Beau Flynn (San Andreas, Baywatch), Johnson, Thurber a Hiram Garcia.

Aby sme však nezabudli na nikoho dôležitého, stálo by za zmienku spomenúť výkonných výrobcov. Medzi nimi sa stretli taktiež “starí známi” Dany Garcia (Baywatch, Ballers), Wendy Jacobson (San Andreas), Eric McLeod (Kong: Ostrov lebiek, séria Pirátov z Karibiku) a Eric Hedayat (Veľký čínsky múr a Oceľová päsť).

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom