Mnoho výrobcov slúchadiel ponúka tie najrôznejšie modely vhodné do rozličných podmienok. Takmer nikto z nich však ešte nepredstavil model, ktorý by zvládol aj náročné cviky v posilovni. Dwayne Johnson, alebo tiež The Rock, teraz predstavil v spolupráci s JBL a Under Armor prvé odolné slúchadlá, ktoré vydržali aj jeho náročné cviky.

Vývoj nových slúchadiel trval dlhé 2 roky, počas ktorých ich Dwayne Johnson poctivo testoval pri dvíhaní ťažkého železa. Pri pohyboch v posilovni takmer žiadne bezdrôtové slúchadlá jeho podmienky nesplnili, a tak sa rozhodol predstaviť také, ktoré by to zvládli. Nové slúchadlá Under Armor Sport Wireless Train prešli každým Dwaynovým záťažovým testom, a preto sa ich rozhodol v utorok oficiálne predstaviť.

Podmienkam v posilovni je táto novinka prispôsobená priam dokonale. Nielen, že sú slúchadlá odolné voči potu, ale zároveň sú aj robustné a pri nasadení pokrývajú uši používateľa. Navyše z jeho hlavy nespadnú ani pri intenzívnom tréningu. Nároční milovníci posilňovania si tak za 250 dolárov budú konečne môcť kúpiť slúchadlá, ktoré sú v posilovni ako doma.

Takto vyzerajú bezdrôtové slúchadlá Under Armor Sport Wireless Train z projektu „Project Rock“, ktoré navrhol známy „The Rock“.

Kým sa ich dizajn a vlastnosti dostali do dnešnej podoby, museli slúchadlá prejsť 2-ročným testovaním.

Dwayne Johnson pri predstavení týchto slúchadiel prezradil, že jeho požiadavky doteraz nespĺňali žiadne slúchadlá od žiadneho výrobcu. „Myslel som, že ak sa nikto nechystá vytvoriť slúchadlá špeciálne pre trénovanie, tak ja by som mohol. A spravím z nich tie najlepšie. Po takmer 2 rokoch sú konečne tu.“ – Dwayne Johnson

Slúchadlá boli vyvíjané v spolupráci so spoločnosťou Under Armor a JBL. Ide o prvý model z línie Project Rock so značkou Under Armor.

Nenechaj si ujsť
Známy výrobca nositeľnej techniky predstavil nové hodinky plné funkcií. Inšpiroval sa aj u Apple Watch

Tento model je navrhnutý tak, aby zvládol aj náročný tréning, pričom ho používateľ pripojí k smartfónu bezdrôtovo. Nechýba ani odolnosť proti šmyku, či potu a priedušné náušníky sa dajú jednoducho vyčistiť.

Myšlienkou pri vývoji týchto slúchadiel bolo, aby nespadli z hlavy, pokým ich majiteľ dvíha ťažké váhy.

Tlačidlá pre ovládanie sú taktiež o čosi väčšie ako na bežných bezdrôtových modeloch, aby si počas cvičenia mohol používateľ jednoducho prepínať skladby, alebo upraviť hlasitosť.

Slúchadlá z Project Rock sú navyše vyladené tak, aby poskytli hlboké basy, ktorými používateľa „nakopnú“ pri tréningu.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi prichádza s vôbec najkvalitnejšími Bluetooth slúchadlami s bezstratovým prenosom zvuku

Jednou z najlepších súčastí tejto novinky je špeciálne tlačidlo v tvare býka. Po jeho stlačení sa automaticky zníži hlasitosť.

Rovnako skvelá má byť aj výdrž týchto slúchadiel. Spoločnosť Under Armor sľubuje na jedno nabitie až 16 hodín prehrávania hudby.

Ďalšiu hodinu navyše používateľ získa už po 5 minútach nabíjania, a to vďaka rýchlemu dobíjaniu energie.

Slúchadlá je možné skladovať v špeciálnom priedušnom obale, pričom aj na ňom sú napísané slová: „Krv. Pot. Rešpekt.“

Nenechaj si ujsť
OnePlus predstavilo bezdrôtové slúchadlá, ktoré si okamžite zamiluješ

Nové Under Armor Sport Wireless Train slúchadlá sú už dostupné na oficiálnej stránke výrobcu za slušných 250 dolárov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom