„Nudná spoločnosť“ (The Boring Company) už v minulosti potvrdila, že nie je až taká nudná. Občas sa však v nej možno nudia zamestnanci a aj samotný Elon Musk, nakoľko si okrem hĺbenia tunelov privyrábajú predajom netradičných predmetov. Tentoraz sú na rade niečo ako Lego kocky z hliny!

Po šiltovkách a plameňometoch s logom spoločnosti The Boring Company, prichádza vizionár Elon Musk s novým, netradičným produktom. Logo spoločnosti tentoraz ponesú aj špeciálne kocky, vytvorené z vyhĺbenej horniny, ktoré by sa mali dať skladať podobne ako legendárne Lego. Odkiaľ pochádza materiál na výrobu je jasný, keďže primárnu náplň spoločnosti tvorí hĺbenie tunelov.

Super-odolné staroveké egyptské stavby

Kocky budú podľa Elonovho „tweetu“ super-odolné a hlavne väčšie ako originálne plastové Lego kocky. Navyše by mali byť duté a teda aj ľahšie. Manipulácia s nimi by mala byť preto jednoduchšia. V ďalšom príspevku sa dozvedáme, že z prvej sady bude možné poskladať paláce, pyramídy a sfingy starovekého Egypta. Najlepšie však na týchto kockách je to, že by mali byť odolné aj voči skôr predstavenému plameňometu či dokonca zemetraseniu, ktoré je v Kalifornii častým úkazom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom