Nasledujúci článok obsahuje možné SPOILERY z filmu Avengers: Endgame. V čítaní tak pokračujte iba na vlastné riziko.

Zatiaľ čo sa režiséri bratia Russovci snažia udržať všetko ohľadom filmu Avengers: Endgame v tajnosti, okolitý svet je na tom úplne inak. Krásnym príkladom sú napríklad herci Mark Ruffalo a Tom Holland, ktorí majú prezrádzanie tajomstiev z Marvel filmov tak trochu vo svojej DNA. Už teraz sa dokonca medzi nami nachádza určitý počet divákov, ktorí Endgame videli počas (minimálne) štyroch testovacích premietaní.

Samozrejme, títo ľudia podpísali zmluvu o tom, že budú mlčať ohľadom všetkého, čo videli. Medzi týmito divákmi sa podľa všetkého nachádzala aj profesionálna tenistka Serena Williams, ktorá možno práve vyzradila koniec filmu Avengers: Endgame. Ako sa jej to podarilo?

Serena Williams vyzradila koniec Avengers: Endgame

Serena sa minulý víkend nachádzala na odovzdávaní cien Akadémie, inými slovami na tohtoročných Oscaroch. Počas večera natočila krátke video, na ktorom bolo vidieť herca Chrisa Evansa a.k.a. Steve Rogersa a.k.a. Kapitána Ameriku. Problém však prišiel vtedy, keď známa atlétka jasne povedala “devastated that he died in that movie, Avengers“. To v preklade samozrejme znamená:

[Som] zdevastovaná, že zomrel v tom filme, Avengers.

Filmy od spoločnosti Marvel si už čoskoro na Netflixe nepozrieš, Marvel

Jej kamarátka ju vzápätí upozornila na to, že ide o tajomstvo. Toto video potom zverejnila na svojom oficiálnom Instagram profile, no netrvalo dlho a príspevok bol vymazaný. Našťastie si ho ešte predtým stihli uložiť rôzni fanúšikovia, ktorí ho ďalej šíria na Instagrame. Existuje teda viacero možností, ako sa to dá celé vysvetliť.

  1. Serena naozaj videla testovaciu verziu filmu a prezradila to, že Kapitán Amerika vo filme umrie.
  2. Nepamätala si udalosti filmu Avengers: Infinity War a myslela si, že v ňom zomrel aj Kapitán Amerika
  3. Marketingový ťah zo strany Marvelu, ktorý má falošne zavádzať fanúšikov (nebolo by to po prvýkrát)
  4. Viedla nedávnu konverzáciu s Markom Ruffalom a Tomom Hollandom

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chris Evans Brasil (@chrisevansbrasil) on

Je iba na vás, ktorej verzii veríte vy. My však počítame s tým, že jeden z dvojice Kapitán Amerika – Iron Man určite umrie. Nuž, celú pravdu sa dozvieme už 25. apríla 2019, kedy sa film dostane do slovenských kín.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom