Umývanie zubov patrí k bežnej súčasti nášho každodenného života. Nielenže tým zlepšujeme zdravie zubov a ústnej dutiny, starostlivé čistenie ťa častokrát môže ochrániť pred vysokým účtom u zubára.

Čoraz viac používateľov vymieňa svoje klasické zubné kefky za tie elektrické. Častým problémom však je cena takýchto produktov. Tá nie je najnižšia ani u elektrickej zubnej kefky Oclean One, no ide však o technologicky najnadupanejšiu elektrickú zubnú kefku na trhu. Ani sa nečudujeme, že predaj tejto kefky podporila aj spoločnosť Xiaomi, ktorá pre výrobcu poskytla svoj crowdfundingový priestor.

Dôležité štatistiky aj hlasový asistent

Za prvé si môžeš tento gadget spárovať s tvojím mobilom pomocou rozhrania Bluetooth 4.2. Kefku tak prostredníctvom smartfónu môžeš ovládať a získaš potrebné informácie o používaní alebo batérii. Gadget disponuje niekoľkými senzormi, ktoré ti ponúknu dôležité štatistiky, čím môžeš zlepšiť starostlivosť o tvoje zuby. Neviem či si už videl zubnú kefku so vstavaným reproduktorom, ale presne to ponúka Oclean One. Šialené. Hlasový asistent ti tak prostredníctvom neho oznámi dôležité upozornenia.

Kefka Oclean One ponúkne na jedno nabitie výdrž až 60 dní, a to vďaka poriadnej 2600 mAh batérii. K dispozícii máš pritom aj rýchle magnetické nabíjanie, ktoré ti v priebehu 3,5 hodiny poskytne plnú výdrž. Kefka ponúka 3 špeciálne režimy, a to čistiaci, bieliaci a masážny.

Pri každom máš k dispozícii až 4 stupne čistenia, a tak dostaneš viac než dosť možností ku komfortnému čisteniu zubov. Výrobca takisto sľubuje pravidelné aktualizácie firmvéru vo vnútri kefky, čím je zaručený ten najlepší používateľský zážitok.

Samozrejmosťou pre tento gadget je kompaktný a elegantný dizajn, ktorý zapadne do tvojej kúpelne. Kefka disponuje aj vodeodolnosťou IPX7, takže je prispôsobená pre používanie vo vlhkom prostredí.

Teraz v limitovanej zľave

Kefka Xiaomi Oclean One tak ponúka neskutočné smart funkcie, ktoré ti pomôžu pri zlepšení starostlivosti o tvoje zuby. Tento horúci gadget je v súčasnosti v zľave za cenu 50 € rovno z európskeho skladu, čiže ti ho doručia beho 2-3 dní. Neváhaj pritom, pretože za túto cenu je dostupné len obmedzené množstvo v bleskovom výpredaji.

Kúpiť smart elektrickú zobnú kefku Xiaomi Oclean One za 50 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom