Už čoskoro sa začne najväčšia nákupná horúčka tohto roka so známym označením Black Friday. Pre nedočkavcov si už teraz pripravil e-shop TomTop zahrievací výpredaj.

Xiaomi Mijia okuliare s filtrom modrého svetla

Cena: 17 €

Kúpiť Xiaomi Mijia okuliare s filtrom modrého svetla za 17 €

Modré svetlo je veľký nepriateľ očí a spánku. Počas dňa, keď je slnko okolo nás, má povzbudzujúce účinky. Problém nastáva vtedy, keď večer dostávame do očí modré svetlo z umelých zdrojov, akými sú obrazovky smartfónov, notebookov alebo televízorov, či nesprávne zvolené druhy žiaroviek. Riešenie ponúkajú rôzne softvérové filtre pre obrazovky alebo priamo špeciálne okuliare s filtrom modrého svetla.

Svoje riešenie na trh priviedla aj spoločnosť Xiaomi v podobe ľahkých okuliarov s hmotnosťou 15 gramov. Rámik je dostatočne pružný, vďaka čomu by mal pohodlne sedieť na väčšine hláv. Sklá sú špeciálne upravené tak, aby neprepustili 35 % modrého svetla, čím neskreslia veľmi farby, ale zároveň výrazne pomôžu ochrane očí.  Súčasťou balenia je aj kožené púzdro a utierka na jemné a šetrné čistenie skiel.

Multifunkčné Bluetooth slúchadlá Andoer LH-811

Cena: 10 €

Kúpiť multifunkčné Bluetooth slúchadlá Andoer LH-811 za 10 €

Slúchadlá Andoer LH-811 sú v svojej cenovej kategórii neodolateľným produktom. Nastaviteľná plastová konštrukcia umožňuje nie len zväčšenie pre rôzne typy hláv, ale aj praktické zloženie pre praktické prenášanie. Okrem pripojenia pomocou Bluetooth 4.1 rozhrania ponúkajú aj priame prehrávanie hudby z microSD karty, AUX vstupu, alebo dokonca vstavaného FM rádia.

300 mAh batéria poskytuje dostatok energie pre viac než 10 hodín počúvania hudby. Keď už dôjde k najhoršiemu, stačí pripojiť power banku a slúchadlá zvládnu prehrávanie hudby aj počas nabíjania. K dispozícii je až 8 farebných verzií, ktoré môžu byť teraz tvoje za výhodných 10 €.

Skladací dron GoolRC T47 WIFI

Cena: 31 €

Kúpiť dron DoolRC T47 za 31 €

Dron od výrobcu GoolRC s označením T47 sa vďaka kompaktným rozmerom 14,6 x 6,7 x 3,2 cm výborne hodí do terénu. Na prednej strane obsahuje HD kameru, ktorá zvládne natáčať video pri kvalite 720p. Vďaka pripojeniu WiFi je možné ovládať dron priamo zo smartfónu a zároveň prijímať živý obraz. K dispozícii je aj praktický joystick, ktorý umožňuje ovládať dron aj pohodlne bez mobilného zriadenia. V noci disponuje dron bielym svetlom na prednej a výstražným červeným svetlom na zadnej strane.

Vnútorný 500 mAh akumulátor je možné jednoducho vybrať pre účely nabíjania alebo vymeniť za druhý a pokračovať v lete. Stabilitu a schopnosť udržať sa na mieste zabezpečuje integrovaný 6 osí gyroskop. Súčasťou balenia je aj ochranný obal pre prenášanie na väčšie vzdialenosti.

Nechýbajú ani balíčky šťastia

Ak ťa nič z tejto akciovej ponuky nezaujalo, môžeš skúsiť šťastie so špeciálnymi balíčkami šťastia. Každý z nich obsahuje nejaký produkt z kategórie, ktorá je uvedená v jeho názve. Kategórii tiež zodpovedá aj nejaká cena. Výsledný produkt, ktorý sa v balíčku skrýva, má vždy oveľa väčšiu hodnotu ako je cena balíčka. Čo sa v balíčku šťastia skrýva, zistíš následne až po doručení.

Zároveň je to skvelá alternatíva, ak chceš nejaký produkt, ale nevieš si vybrať z veľkého množstva podobných. V súčasnosti sú na výber 4 balíčky. Balíček s populárnymi hračkami a aktivitami na voľný čas je k dispozícii za 8,59 €. Ten najväčší, ktorý obsahuje výber z elitných Xiaomi produktov ťa vyjde až na 86 €.

Toto nesmieš zmeškať!

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom