Meizu je známe tým, že predstavuje oveľa menej smartfónov ako ostatní výrobcovia. Aj to je dôvodom, prečo vlajkovú loď tohto čínskeho výrobcu uvidíme najskôr až v druhej polovici tohto roka.   

Reč je samozrejme o modeli Meizu Pro 7, o ktorom sme už čo to počuli. Zatiaľ máme iba približnú predstavu o vzhľade novinky, keďže sme doteraz videli iba rôzne koncepty. Na sociálnej sieti Weibo sa objavil ďalší render, ktorý sa prezentuje práve Meizu Pro 7. Jeho pravosť však zaručiť nemôžeme a pokojne teda opäť môže ísť o fanúšikovský výtvor. Minuloročné Xiaomi Mi Mix nastolilo nový trend u smartfónov, a to tenké rámiky okolo displeja. Týmto trendom sa vybrali Galaxy S8/S8+, čiastočne aj LG G6 a očakáva sa, že sa ním vyberie aj iPhone 8 či práve Meizu Pro 7.

Meizu Pro 6 Plus 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

meizu pro 7
zdroj fotografie: Weibo

nenechaj si ujsť
Meizu pôjde po stopách LG a Samsungu. Jeho najnovšia vlajková loď prinesie displej s úzkymi rámikmi

V najnovších renderoch smartfón vyzerá ako kombinácia staršej Pro 6-ky a najnovšej Galaxy S8-čky. Na prednej strane vidíme okrem displeja iba reproduktor pre hovory a selfie fotoaparát nad ním. Ak by teda render bol skutočný, Meizu by sa vzdalo svojho domovského tlačidla mTouch so snímačom odtlačkov. Keď už sme pri snímači odtlačkov, tak práve pri ňom máme najväčšie pochybnosti o pravosti renderu. Nenachádza sa totiž ani na zadnej strane, takže jediné miesto, ktoré pripadá do úvahy, je displej. Avšak zatiaľ žiadny smartfón neprišiel s takýmto riešením a Meizu Pro 7 by tým pádom bolo prvé.

meizu pro 7
zdroj fotografie: Weibo

Zobraziť cenu Meizu Pro 6S

Predošlé úniky hovoria o 5.7-palcovom 2K displeji, procesore MediaTek Helio X30 a 12 MPx fotoaparáte Sony IMX362. Viceprezident spoločnosti naznačil, že v tomto roku neplánuje predstaviť žiadny úplne bezrámikový smartfón. Je teda možné, že ho uvidíme až budúci rok alebo vyššie zobrazené rendery nie sú reálne a Pro 7-čka bude vyzerať úplne inak.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú