Nové informácie o nadchádzajúcich vlajkových modeloch Samsungu tu máme každý deň. Dnes sa objavil nový render, ktorý s veľkou pravdepodobnosťou ukazuje skutočný vzhľad noviniek.

Ak je tento dizajn smartfónu naozaj skutočný, bude to znamenať, že Samsung už asi nikto nepredbehne v pretekoch o prvý smartfón s „dierou“ v displeji. Nové video, v ktorom sa zariadenie ukazuje v 360 stupňovom pohľade, nám prezentuje smartfón s displejom na celej prednej strane, kde sa v pravom hornom rohu nachádza oválny výrez pre duálnu prednú kameru.

Senzor na rozpoznávanie tváre tu pravdepodobne nebude, no očakáva sa, že Samsung zvolí funkciu skenovania dúhovky. V displeji by mal byť taktiež zabudovaný snímač odtlačkov prstov. Čo sa týka bokov telefónu, tie by si mali zachovať už viac menej známe rozloženie. Na ľavej strane nájdeš ovládanie hlasitosti a pod ním Bixby tlačidlo. Na pravej strane zasa tlačidlo na prebudenie displeja. Na spodku telefónu by mal zostať zachovaný 3.5 mm audio jack a USB-C konektor.

Zadná stena by v tomto prípade prešla asi najmasívnejšou zmenou. Tu by sa mala nachádzať horizontálne orientovaná trojitá kamera spolu s LED bleskom. Na pravo od trojice snímačov sa ešte nachádza senzor na meranie srdcového tepu. Render nám taktiež ukazuje nové farebné prevedenia v gradientnom štýle.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú