Filmový rok 2022 sa nám začína vyvíjať veľmi sľubne. Len nedávno sa prvou nadupanou upútavkou uviedol sci-fi seriál Halo a teraz už si pozornosť pýta ďalší dobre vyzerajúci projekt – hviezdne obsadená dobrodružná komédia The Lost City.

Film z dielne Paramount pozornosť budil už dávnejšie, predovšetkým vďaka hereckým menám, ktoré sa v ňom objavia – v The Lost City okrem Sandry Bullock a Channinga Tatuma uvidíme aj Brada Pitta či Daniela Radcliffa.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Dej pripravovanej novinky sa sústredí na populárnu autorku dobrodružných románov Lorettu (Sandra Bullock), ktorej dochádza inšpirácia a začína mať po krk aj peknej tváričky z obalu svojich kníh (Channing Tatum). Dobre vyzerajúci model Alan sa síce tvári ako profesionálny dobrodruh, no v skutočnosti nikdy žiadne dobrodružstvo nezažil.

Z kúpeľne rovno do džungle

Život znudenej spisovateľky sa zásadne zmení po tom, čo ju unesie záhadný miliardár (Daniel Radcliff), ktorý je presvedčený, že autorka kníh je kľúčom k nájdeniu starodávneho pokladu.

Na pomoc jej prichádza práve Channing Tatum odhodlaný napraviť svoju reputáciu a neskúsená dvojica musí spolupracovať, aby prežila v džungli a objavila stratené mesto.

Film práve dostal prvú upútavku a narovinu hovoríme, že vyzerá veľmi slušne. Herecké osadenstvo je sympatické, humor padá na úrodnú pôdu a dáva nádej na sviežu dobrodružnú komédiu. Očakávania na konci traileru umocňuje Brad Pitt, ktorý tu stvárni skutočného ošľahaného dobrodruha.

TMDB

V prípade úspechu filmu môže ísť už o druhý zárez Sandry Bullock v krátkom čase. Herečka sa po trojročnej prestávke objavila v dráme Unforgivable od Netflixu, kde podáva skvelý výkon a film sa vďaka nej teší obrovskej popularite.

Premiéra The Lost City je naplánovaná na 25. marca 2022, film bude uvedený exkluzívne v kinách a neskôr sa dostane na streamovaciu službu Paramount+. U nás bude táto služba predstavená počas budúceho roka pod názvom Skyshowtime.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú