S prichádzajúcimi letnými prázdninami sme si pre vás pripravili súťaž o dve skvelé ceny. Čítajte ďalej a možno to budete práve vy, kto jednu z dvoch hlavných cien vyhrá! 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čoraz viac ľudí sa zaujíma o čínske smartfóny, s čím súvisí aj rast nášho portálu. Web Fónyzčíny.sk je na slovenskej scéne jedinečný a je tu len veľmi krátko, no za tú dobu si dokázal získať už slušné číslo fanúšikov a denných návštev. Ako vďaku za to, že nás každodenne sledujete, sme pre vás pripravili súťaž o dve skvelé ceny. Prvou cenou sú inteligentné hodinky Smartwatch DZ09, ktoré sme otestovali a recenziu si môžete prečítať na našom webe. Hodinky do súťaže venoval e-shop Gearbest.com. Druhou cenou v našej súťaži sú špičkové slúchadlá UMi Voix, ktoré sme taktiež otestovali a do súťaže ich venoval partner Coolicool.com.

Prejdime k samotnej súťaži. Vaša úloha bude veľmi jednoduchá, zodpovedať na tri jednoduché súťažné otázky v on-line formulári, ktorý nájdete nižšie. Prvá otázka sa týka e-shopu Coolicool.com a v prípade, že by ste nevedeli odpovedať, odpoveď hľadajte na ich stránkach. Druhá otázka smeruje k e-shopu Gearbest.com, správnu odpoveď taktiež nájdete na ich stránkach. Posledná, tretia otázka je taktiež veľmi jednoduchá. Vo vyhľadávači pod súťažným formulárom vyhľadajte smartfón Meizu MX4 Pro. Zobrazí sa vám stránka, kde bude aj jeho cena, tú napíšte do odpovede. Pozor, cenu tohto smartfónu je potrebné vyhľadať len cez vyhľadávač nižšie, inak vaša odpoveď nebude zarátaná! Na záver už len vyplníte potrebné údaje, aby sme vás vedeli po vyžrebovaní kontaktovať. Odporúčame vám prečítať si aj pravidlá súťaže, ktoré nájdete nižšie a zapojením sa do súťaže s nimi súhlasíte.

Súťažný formulár: 

Vyhľadávač k tretej súťažnej otázke: 

Páči sa ti naša súťaž? Daj nám „lajk“ na Facebooku alebo súťaž zdieľaj! 


 
Pravidlá súťaže:

 • Organizátorom súťaže je web Fonyzciny.sk.
 • Cenou v súťaži sú 1x inteligentné hodinky DZ09, ktoré venoval e-shop Gearbest.com a 1x slúchadlá, ktoré venoval e-shop Coolicool.com.
 • Do súťaže sa môžu zapojiť všetci čitatelia webu zo Slovenska a Českej republiky, s výnimkou redaktorov webu Fonyzciny.sk, zamestnancov Gearbest.com a Coolicool.com.
 • Každý účastník sa môže do aktuálnej súťaže zapojiť iba jedenkrát. Platný a zaradený do žrebovania o hlavnú výhru je vyplnený on-line formulár so správnymi odpoveďami na súťažné otázky. V prípade viacnásobného zapojenia sa do súťaže rovnakým účastníkom, bude uznaná len prvá odpoveď na súťažnú otázku.
 • Vyplnenie on-line formulára je bezplatné.
 • Súťaž prebieha výhradne na stránke Fonyzciny.sk
 • Súťaž začína 28.6.2015 a on-line formulár s odpoveďami musí súťažiaci odoslať najneskôr do 12.7.2015 do pol noci.
 • Žrebovanie dvoch víťazov sa uskutoční 13.7.2015. Výhercov súťažnej ankety budeme kontaktovať e-mailom a uverejníme ich na stránke Fonyzciny.sk ako aj na facebook stránke Fonyzciny.sk. Žrebovanie prebehne cez náhodný generátor random.org.
 • V prípade, ak sa do 15.7.2015 výherca/výhercovia neozvú, organizátor si vyhradzuje právo vyžrebovať nového/nových výhercov, inak výhra pripadne organizátorovi.
 • Cena nie je vymáhateľná súdnou cestou a nie je možné uplatňovať náhradné plnenie.
 • Účasťou v súťaži každý účastník súhlasí s jej pravidlami.
 • Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie súťaže alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel súťaže. Akúkoľvek zmenu pravidiel súťaže alebo jej zrušenie Organizátor oznámi na web stránke Fonyzciny.sk a na facebookovej stránke Fonyzciny.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú