Štýlový iNew L3 dostupný už aj na Slovensku, cena presahuje 200 €

banner-xiaomi-mi4c
O iNew L3 sme vás informovali nejaký ten piatok dozadu. Prináša nádherný dizajn, slušnú výbavu a prijateľnú cenu. Teraz sa nový iNew L3 pomaly objavuje v ponuke prvých slovenských e-shopov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Štýlový iNew L3 sa dostáva do predpredaja prvých slovenský e-shopov. Cena tohto smartfónu je u nás samozrejme vyššia, ako v čínskych e-shopoch. iNew L3 si môžete cez slovenské e-shopy momentálne zakúpiť za cenu začínajúcu na 209 €.


Po dizajnovej stránke prichádza iNew L3 v dvoch farebných verziách s celokovovým telom a dvoma Corning Gorilla Glass sklami 3. generácie na oboch stranách, ktoré majú zároveň miernu vzorku. Medzi dvojicou sklených panelov sa nachádza kovový rám a celá konštrukcia má hrúbku len 7,1 mm. Vďaka moderným nanotechnológiám je iNew L3 odolný voči vode, čo potvrdzuje aj certifikát IPX2. Smartfón však nevydrží ponorenie do vody.

iNew L3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>O výkon sa postará 64-bitový čipset MT6735 od Mediateku so 4-jadrami ARM Cortex-A53 taktovaných na 1,3 GHz, vyrábaných 20 nm technológiou. Pre plynulý beh operačného systému Android 5.0 sa postarajú 2 GB RAM a 16 GB ROM. Smartfón síce neobsahuje podporu SD kariet, ale 16 GB ROM je pre bežného používateľa úplne dostačujúce. Na sklenej zadnej strane potom nájdeme šošovku 13 MPx Sony IMX214 snímača, pričom pre vaše selfie fotky bude k dispozícii 5 MPx predná kamera.

iNew L3 dostupný už aj na Slovenku!

Celý smartfón zásobuje 2150 mAh batéria. iNew L3 prichádza tiež s podporou DualSIM, 4G LTE na frekvenciách 800/1800/2100/2600 MHza tiež IR Blasterom pre ovládanie domácich spotrebičov. Smartfón prichádza aj s podporou bezdrôtovej technológie HotKnot od Mediatku.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]