Čínsky výrobca Doogee má na konte mnoho vynikajúcich smartfónov, medzi ktoré sa radí aj model s značením F3. Pri pohľade na výbavu zistíme, že tento zaujímavý kúsok spadá do low-end kategórie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Doogee F3 ponúka na prednej strane 5-palcový displej s HD rozlíšením a 2,5D technológiou. Odolnosť voči škrabancom zaručuje ochranný prvok v podobe Gorilla Glass 3. Hnacím motorom je dobre známy procesor MediaTek MT6735, ktorému sekunduje 2 GB operačnej pamäte RAM. Vnútorné úložisko má kapacitu 16 GB a je možné ho rozšíriť pomocou microSD kariet. Jedným z lákadiel je nepochybne 13 MPx fotoaparát s duálnym LED bleskom a rýchlym zaostrovaním. Softvérovú časť Doogee F3 zabezpečuje Android 5.1 s rôznymi doplnkovými funkciami a gestami. Pod zadným krytom sa skrýva 2200 mAh batéria, ktorá zaručí výdrž na úrovni jedného dňa.

doogee f3
DualSIM je samozrejmosťou a 4G pripojenie si užijete aj na našom území. Hlavným ťahákom Doogee F3 je však fantastická cena, ktorá nemá obdobu. V týchto dňoch prebieha súťaž, pri ktorej sa táto novinka predáva za smiešnych 26 € u nášho partnerského e-shopu Tinydeal.com. Súťaž je otvorená do 18. augusta a predajca za túto cenu vyhradil len 20 kusov.

Doogee F3 najlacnejšie kúpite v e-shope Tinydeal.com!

doogee f3
Ak sa bojíte objednávania z Číny, tak je pre vás je pripravený sklad v Nemecku, z ktorého dodanie trvá 3 až 5 dní. Ak sa rozdhodnete objednať z európskeho skladu, nemusíte sa báť žiadnych colných poplatkov alebo výdavkov navyše.

E-shop Tinydeal.com si prichystal aj ďalšie zľavy. Pre našich verných fanúšikov a záujemcov o smartfóny s dlhou výdržou tu máme prichystané zľavové kupóny. Na tomto odkaze máte možnosť si vybrať smartfón s dlhou výdržou na batériu podľa vášho gusta aj so sľúbenou zľavou.

Informácie o e-shope Tinydeal.com: Tento obľúbený čínsky e-shop patrí medzi najväčších predajcov na svete. V ponuke má rôzny sortiment od hračiek až po kvalitné zariadenia za vynikajúce ceny. Výbornou správou pre Slovákov je možnosť objednania tovaru z európskeho skladu, ktorý sa nachádza v Nemecku. Ak vás tento e-shop zaujal, neváhajte a nájdite si ten pravý smartfón pre vás zo širokej ponuky, ktorá sa každý deň rozrastá o nové produkty.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP