banner-redmi-3
Homtom je možno v kruhoch fanúšikov čínskych smartfónov menej známa spoločnosť, no nič to nemení na fakte, že vo svojej ponuke má slušné množstvo lákavých kúskov. Momentálne prebieha v e-shope Gearbest.com akcia, ktorej kompletnú ponuku nájdete tu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Homtom HT3

homtom-ht3-nahlad
Prvým smartfónom v dnešnej ponuke je model s označením HomTom HT3, ktorý sa zaraďuje do low-end kategórie. Ponúka 5-palcový HD displej s 2.5D zahnutím, procesor MediaTek MT6580 so 4 jadrami, 1 GB RAM pamäte, 8 GB interné úložisko, Android 5.1 Lollipop, 5 MPx hlavný fotoaparát spolu s 2 MPx selfie fotoaparátom a DualSIM. Túto zaujímavú výbavu napája 3000 mAh batéria. Bohužiaľ, zamrzí absencia 4G LTE mobilného pripojenia. Cena v spomínanej akcii je ohromných 53 €.

Homtom HT7

doogee homtom ht7 (5) (Small)
O niečo vybavenejší smartfón je Homtom HT7, ktorý disponuje väčším 5,5-palcový HD displejom, rovnakým 4-jadrovým procesorom MediaTek MT6580, 1 GB RAM pamäťou, 8 GB interným úložiskom, ktoré je možné rozšíriť pomocou pamäťových microSD kariet do kapacity 64 GB, Androidom 5.1 Lollipop, 5 MPx fotoaparátom, DualSIM funkcionalitou, no bohužiaľ opäť bez podpory moderného 4G LTE mobilného pripojenia. Ak ste stále v pomykove ohľadom takmer totožnej výbavy, máme pre vás ten najhlavnejší rozdiel, ktorým je dizajn. Homtom HT7 s cenou len 56 € je krásny kúsok, ktorý bude vhodný aj pre dizajnových fajnšmekrov. K samotnému smartfónu dostanete zadarmo aj bohatú výbavu príslušenstva. Táto ponuka platí iba do 22. januára.

Homtom HT6

doogee-homtom-ht6

DOOGEE HOMTOM HT6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Pomyselným klenotom dnešnej ponuky je bez pochýb model HT6, ktorý oproti súrodencom ponúka podstatne výkonnejšiu výbavu. Výbava tohto nádejného smartfónu obsahuje 5,5-palcový HD displej, procesor MediaTek MT6735, 2 GB RAM so 16 GB úložiskom, 8 MPx hlavný a 2 MPx predný fotoaparát, Android 5.1 Lollipop, obrovskú 6250 mAh batériu s technológiou rýchleho nabíjania, DualSIM a konečne aj podporu 4G s plnou kompatibilitou na našom území. Homtom HT6 kúpite už za 90 €, no len 10 kusov počas jedného týždňa. Cena mimo akcie je taktiež veľmi prijateľných 115 €.

Homtom HT5

homtom ht5
Dnešnú akciovú ponuku ukončíme pohľadom na model s označením HT5. Tento kúsok skrýva 5-palcový HD displej, procesor MediaTek MT6735 s taktom 1 GHz, 1 GB RAM so 16 GB úložiskom a podporou microSD kariet, Android 5.1 Lollipop, 8 MPx hlavný, 2 MPx predný selfie fotoaparát a DualSIM s plnou podporou 4G na Slovensku. Akciová cena 72 € platí pre prvých 20 kusov počas nasledujúceho týždňa. Bežná cena sa pohybuje okolo 97 €.

Smartfóny Homtom kúpite najvýhodnejšie v e-shope Gearbest.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP