Xiaomi ešte viac zapracuje na kľúčovej oblasti svojich smartfónov

Niet pochýb o tom, že Xiaomi inovuje svoje smartfóny skutočne každý rok. Najviac pozitívnych ohlasov si za posledné mesiace vyslúžili najmä výrazne zlepšené výsledky v oblasti fotografovania. Veď 103 bodov v DxOMark pre Mi MIX 3 aj vďaka jeho nočnému režimu a 960 fps slow-motion videu rozhodne stoja za to a zaujali aj náročnejšie publikum používateľov.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

CEO Xiaomi, Lei Jun, však tentokrát poznamenal, že investície do oddelenej a len nedávno vzniknutej sekcie vývoja fotoaparátov budú narastať. Značnú časť investície už vložilo Xiaomi do strednej triedy, presnejšie do modelu Redmi Note 7, ktorý sa môže pochváliť skutočne kvalitným 48 MPx fotoaparátom.

Ak si teda uvedomíme, čo všetko robí Xiaomi pre skvalitnenie fotoaparátov svojich smartfónov, už teraz sa nevieme dočkať, čo prinesie vlajková loď Mi9. Unikli dokonca informácie, že Mi9-ku bude dizajnovať rovnaký človek, ktorý mal na starosti model spred dvoch rokov, Xiaomi Mi6.

Zdroj: Gizmochina

O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]