Operátor káblovej televízie sprístupní takmer všetky programy na čas zadarmo. Zvýhodnil aj HBO Go

Spoločnosť SATRO sa rozhodla klientom na vybrané obdobie sprístupniť takmer všetky programy zo svojej ponuky úplne bezplatne. Sledovať ich budú môcť počas 3 dní. Ďalšie novinky a akcie priniesla v decembrovej ponuke.

Aktualizované 3.12.2020

Spoločnosť SATRO informovala redakciu FonTech.sk, že presný zoznam programov, ktoré ponúkne počas vianočných sviatkov na 3 dni bezplatne, nemá zatiaľ zostavený. Upresnila však, že medzi voľne vysielanými kanálmi nebudú stanice pre dospelých, či filmové kanály ako HBO, HBO2, HBO3 a Cinemax.

Pôvodný článok

SATRO spustí voľné vysielanie vybraných programov už 24. decembra od polnoci a trvať bude do 26. decembra do polnoci. Vo svojej správe však nespresnil, ktoré konkrétne kanály budú z voľného vysielania vynechané.

Okrem toho si SATRO pripravilo aj akciu na HBO Go. Túto službu môžu do konca januára 2021 získať zákazníci za zvýhodnenú cenu 1,90 € mesačne pri 12-mesačnej viazanosti.

Klienti, ktorí majú predplatené HBO Max, získajú HBO Go zadarmo. Zároveň spoločnosť láka na bezplatné vyskúšanie televízie a internetu na 6 mesiacov zadarmo zákazníkov konkurencie, aj keď sú viazaní.

Zobraziť celú galériu (0)
Public Domain Pictures

Stačí, ak majú mesačný poplatok vyšší ako 1 € a od ukončenia viazanosti ich delí menej ako 6 mesiacov. Potom môžu získať SATROdigital MINI + KLASIK alebo MINI KOMPLET+KLASIK na pol roka zdarma. Pri kúpe akejkoľvek TV služby navyše SATRO ponúka do konca januára možnosť získať pri 24-mesačnej viazanosti prvé 2 mesiace bezplatne.

V Šuranoch a Bratislave ponúka operátor novým zákazníkom pri kúpe digitálnej televízie a internetu v jednom balíku pri 2-ročnej viazanosti celý prvý rok bez poplatkov. V týchto lokalitách je taktiež možné pri kúpe SATROnet využiť aj zvýhodnené ceny internetu pri 2-ročnej viazanosti. Akcia platí do konca januára 2021.

Zdroj: SATRO

Pošli nám TIP na článok