Spoločnosť SATRO sa rozhodla klientom na vybrané obdobie sprístupniť takmer všetky programy zo svojej ponuky úplne bezplatne. Sledovať ich budú môcť počas 3 dní. Ďalšie novinky a akcie priniesla v decembrovej ponuke.

Aktualizované 3.12.2020

Spoločnosť SATRO informovala redakciu FonTech.sk, že presný zoznam programov, ktoré ponúkne počas vianočných sviatkov na 3 dni bezplatne, nemá zatiaľ zostavený. Upresnila však, že medzi voľne vysielanými kanálmi nebudú stanice pre dospelých, či filmové kanály ako HBO, HBO2, HBO3 a Cinemax.

Pôvodný článok

SATRO spustí voľné vysielanie vybraných programov už 24. decembra od polnoci a trvať bude do 26. decembra do polnoci. Vo svojej správe však nespresnil, ktoré konkrétne kanály budú z voľného vysielania vynechané.

Okrem toho si SATRO pripravilo aj akciu na HBO Go. Túto službu môžu do konca januára 2021 získať zákazníci za zvýhodnenú cenu 1,90 € mesačne pri 12-mesačnej viazanosti.

Klienti, ktorí majú predplatené HBO Max, získajú HBO Go zadarmo. Zároveň spoločnosť láka na bezplatné vyskúšanie televízie a internetu na 6 mesiacov zadarmo zákazníkov konkurencie, aj keď sú viazaní.

Zobraziť celú galériu (0)
Public Domain Pictures

Stačí, ak majú mesačný poplatok vyšší ako 1 € a od ukončenia viazanosti ich delí menej ako 6 mesiacov. Potom môžu získať SATROdigital MINI + KLASIK alebo MINI KOMPLET+KLASIK na pol roka zdarma. Pri kúpe akejkoľvek TV služby navyše SATRO ponúka do konca januára možnosť získať pri 24-mesačnej viazanosti prvé 2 mesiace bezplatne.

V Šuranoch a Bratislave ponúka operátor novým zákazníkom pri kúpe digitálnej televízie a internetu v jednom balíku pri 2-ročnej viazanosti celý prvý rok bez poplatkov. V týchto lokalitách je taktiež možné pri kúpe SATROnet využiť aj zvýhodnené ceny internetu pri 2-ročnej viazanosti. Akcia platí do konca januára 2021.

Zdroj: SATRO

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom