Nové dôležité informácie o Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi tento rok opäť predstaví novú generáciu fitness náramku Mi Band 4. Tomu bola najnovšie udelená Bluetooth 5.0 certifikácia a informácie naznačujú, že sa dočkáme aj NFC modelu.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Ako informuje portál Gizmochina, Xiaomi aj tento rok pripravuje novú generáciu svojho populárneh náramku Mi Band, ktorý ponesie poradové označenie 4. To, že tento kúsok čínsky gigant naozaj pripravuje, potvrdzuje aj certifikácia pre Bluetooth 5.0, ktorá sa objavila na stránkach Bluetooth.com.

Ako upozorňuje portál MyDrivers, v certifikácii môžeme vidieť dva označenia modelov. Model v tabuľke nižšie, označený ako Mi Smart Band 4 s modelovým číslom XMSH07HM, ukazuje na základnú verziu náramku.

Existuje však aj vyšší model s názvom Mi Smart Band 4 NFC s modelovým číslom XMSH08HM. Ako sa dá z názvu usúdiť, podobne ako minulý rok, aj tohtoročná nová generácia Mi Bandu bude mať verziu s NFC čipom. Dátum príchodu náramku na trh však doposiaľ nie je známy.

Zdroj: Gizmochina

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie informácie zo sveta technológií

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.