Elon Musk vstúpil do centrály Twitteru s keramickým umývadlom v ruke, pričom takýto netradičný vstup použil na vtipkovanie na sociálnej sieti, píše Futurism.

„Vstupujem do centrály Twitteru – let that sink in,“ vyhlásil Musk, pričom fráza „let that sink in“ je hovorovo používaná pre vstrebávania množstva informácií, doslova „nechaj to vstrebať sa“.

Frázu je však možné interpretovať aj doslovne, teda „pustite to umývadlo dnu“, pričom tento vtip Muska rozhodne nadchol a na videu z centrály Twitteru je nadšenie jasne viditeľné aj na jeho tvári.

Miliardár Elon Musk spoločnosť Twitter odkupuje za 44 miliárd amerických dolárov a kým mnohých tento krok teší, nie všetci sú z toho nadšení a to aj kvôli množstvu kontroverzií, do ktorých sa Musk v poslednej dobe dostal.

Panujú aj obavy z ovplyvňovania slobody prejavu, avšak nejde o prvý prípad, kedy miliardár odkúpil spoločnosť alebo sieť schopnú ovplyvňovať verejnú mienku. Len máloktoré sú však vlastnené jediným majiteľom.

Presné plány Muska s Twitterom zatiaľ známe nie sú, avšak v minulosti naznačoval, že chce sieť zlepšiť a pomôcť so slobodou slova. Plánuje tiež takzvanú „aplikáciu na všetko“, s ktorej vývojom má pomôcť práve Twitter.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP