Messenger dostal aktualizáciu. Má novú funkciu pre správy

Facebook pokračuje v inovovaní svojich aplikácií a ďalšia zmena sa dotýka komunikátora Messenger. Ako informuje portál VentureBeat, používatelia dostávajú novú možnosť interakcie so správami. Ide o funkciu odpovedí na jednotlivé vybrané správy, gify či videá v čete.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V menu, ktoré používateľ vyvolá dlhým podržaním na správe, sa po novom zobrazuje aj ikona priamej odpovede. Doteraz mali používatelia cez toto menu možnosť len rýchlych reakcií v podobe emotikonov.

Po zvolení možnosti priamej odpovede na vybranú správu, sa reakcia používateľa zobrazí ako nová správa a nad ňou bude viditeľná originálna správa. Ako upozorňuje PhoneArena, funkciu je už dobre známa z WhatsApp, ale majú ju aj iné komunikátory, ako napríklad Telegram, Viber či Signal. Má za úlohu sprehľadniť a zjednodušiť organizáciu správ, obzvlášť v skupinových četoch, a umožniť používateľom prehľadne odpovedať aj na staršie a vybrané správy.

Zdroj: VentureBeat

O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]