Film Spider-Man: Ďaleko od domova máme za sebou a po jeho úspechu veríme, že súčasťou Štvrtej fázy Marvel Cinematic Universe bude aj jeho pokračovanie – Spider-Man 3. Práve pavúči muž je známy tým, že má v komiksoch a animovaných seriáloch naozaj veľký káder zloduchov.

V MCU sa zatiaľ predstavili (a mihli) mená ako Vulture (Michael Keaton), Shocker (Bokeem Woodbine), Prowler (Donald Glover), Scorpion (Michael Mando), Chameleon (Numan Acar) a Mysterio (Jake Gyllenhaal). Na dva filmy je to zatiaľ veľmi slušný počet a dôležitý je fakt, že pravdepodobne všetky tieto postavy ešte stále žijú.

Aký zloduch sa ukáže v Spider-Man 3?

Pomaly ale isto sa teda schyľuje k zločineckej organizácii Sinister Six, na ktorú sa všetci tak tešíme. Predpokladáme ale, že si šesticu najväčších nepriateľov Spider-Mana nechajú až na neskoršie filmy. Kto by sa teda proti Peterovi Parkerovi mohol postaviť v jeho treťom filme? Už nejaký ten piatok kolujú chýry a fámy o jednom veľmi známom a obľúbenom zloduchovi, ktorému by v MCU mohli zmeniť jeho pôvod. Reč je o postave menom Kraven the Hunter, vlastným menom Sergei Kravinoff.

Nenechaj si ujsť
Ktorý herec stvárni v MCU postavu Wolverina? Hugh Jackman v tom má jasno

Už z toho mena je jasne poznať jeho ruský pôvod, ktorého sa možno ani nedočkáme. Jeho príbeh by sa dal totižto vynikajúco spojiť s Black Pantherom a národom Wakandy, informuje Movier. Tieto klebety začali cirkulovať internetom vďaka grafikovi a umelcovi s menom BossLogic, ktorý vytvára nádherné umelecké rendery postáv zo superhrdinských filmov a seriálov. Už niekoľkokrát dokonca spolupracoval so samotným Marvelom, napríklad teraz pri Spider-Man: Ďaleko od domova.

Kraven the Hunter nebude z Ruska?

Podľa jeho zdroja by mohol byť Kraven the Hunter členom bývalého kmeňa z Wakandy, a že by mohol byť predstavený už vo filme Spider-Man 3. Priložil k tomu aj vlastný obrázok, na ktorom do kože Kravena posadil herca Mustafu Shakira. Ten si zahral napríklad v seriáli Luke Cage postavu Bushmastera. Presný popis pod týmto obrázkom znie takto:

Takže, od zdroja som počul ideu, že by Kraven mohol byť z Wakandy. Z kmeňa, ktorý už neexistuje, pretože bol vyhnaný do exilu členmi kráľovskej rodiny. Pre tento príspevok som spojil Mustafu Shakira s technológiou z Wakandy. Stále musím dať dokopy aj veľkého týpka z Ruska, no najbližšie dni budem vydávať hlavne príspevky z #sdcc.

Išlo by teda o naozaj veľkú zmenu, keďže Kraven the Hunter je v komiksoch Sovietskym imigrantom, informuje Movieweb. Preslávil sa hlavne vynikajúcim komiksom Kraven’s Last Hunt. Zaujímavosťou je, že Kraven je zároveň nevlastným bratom Dmitriho Smerdyakova a.k.a. Chameleona.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom