Novembrové výpredaje sa už pomaly ale isto rozbiehajú, no aj keď ten najväčší deň, 11.11., je ešte pomerne ďaleko, niektoré produkty už dostávajú svoje historicky najnižšie ceny. To je prípad aj herného 34-palcového monitora od Xiaomi, ktorý poslúži aj tým najnáročnejším hráčom.

Herný monitor od Xiaomi sa nachádza vo výpredaji na internetovom obchode Banggood, ktorý je overený a navyše ponúka dopravu EU Priority Line, ktorá ťa uchráni pred problémami s colným úradom. Po využití kupónu BG34XM klesne jeho cena z 585 € na fantastických 414 €. O tom, že skutočne ide o špičkový monitor pre tých najnáročnejších, ťa môžu presvedčiť jeho parametre.

Kúpiť Xiaomi Mi Monitor 34 za 414 € s kupónom BG34XM

Zakrivená WQHD obrazovka

Xiaomi Mi Monitor 34 prichádza s krásnou 34″ zahnutou obrazovkou, ktorá disponuje rozlíšením 3440×1440 pixelov a pomerom strán 21:9. Obrazovka monitora je tak až o 30% širšia, ako pri bežných širokouhlých monitoroch s pomerom strán 16:9.

Banggood

Obnovovacia frekvencia je 144 Hz a odozva iba 4 ms. Monitor tiež disponuje technológiou AMD Free-sync, ktorá v kombinácii s grafickými kartami od AMD dokáže ešte plynulejšie a rýchlejšie vykresľovať jednotlivé snímky pri hraní hier.

Banggood

Kontrast monitoru dosahuje hodnotu 3 000:1 a jeho svietivosť až slušných 300 nitov. Xiaomi Mi Monitor 34 navyše disponuje režimom rozdelenia obrazovky na pravú a ľavú stranu, alebo funkciou obraz v obraze. Podľa týchto parametrov ti musí byť okamžite jasné, že ide o špičku na trhu, ktorej cena je v porovnaní s konkurenciou neporovnateľne nižšia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom