Neznáme zariadenie, ktoré sa objavilo v benchmarkoch, má byť údajne Xperia XZ4 od Sony. V testoch pri záťaži na jedno aj na viac jadier dosahuje toto zariadenie neuveriteľné skóre.

Už včera sa objavili prvé zmienky o tom, že Xperia XZ4 obsadila prvé priečky v benchmarku AnTuTu. Dnes sa na sociálnej sieti Weibo dokonca objavila fotografia z ďalšieho populárneho benchmarku Geekbench, na ktorom je tiež údajne pripravovaná novinka z dielne Sony a takisto dosahuje neuveriteľný výkon v teste na jedno aj na viac jadier. Na výsledkoch z benchmarku môžeš vidieť, že testované zariadenie dosiahlo skóre 3 497 bodov na jednom jadre a až 12 801 bodov pri teste viacerých jadier.

Doposiaľ dosahovali najvýkonnejšie zariadenia s Androidom skóre okolo 3 000 bodov na jedno jadro a 8 800 na viacerých jadrách, čo je v tomto prípade obrovský výkonnostný rozdiel. Za tento masívny výkon môže predovšetkým najnovší procesor od Qualcomm, Snapdragon 855, s ktorým kooperuje 8 GB operačná pamäť RAM. Ak sa teda skutočne jedná o smartfón Xperia XZ4, tak Sony bude mať pre rok 2019 určite konkurencieschopné zariadenie v segmente vlajkových lodí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom