Operátor Tesco mobile pripravil pre svojich zákazníkov letné prekvapenie – úplne nový balíček Internet na deň 1GB. Zákazníci Tesco mobile tak môžu od 2. júla 2019 nielen počas leta surfovať či už na dovolenke v zahraničí, doma alebo v práci len za 1 euro na deň.

Ako gigabajt dát za 1 euro získať? Službu Internet na deň má predaktivovanú každý zákazník a za dáta s ňou platí, až keď ich v daný deň skutočne využije. Pre využívanie nového vyššieho objemu denných dát môže zákazník zaslať SMS s textom 1GB na číslo 99222.

Internet v mobile od Tesco mobile už za 1 € na deň

Novinka je dostupná na predplatenej karte Bodka, ako aj pre zákazníkov využívajúcich pôvodnú kartu na dobíjanie kreditu. Pri cestách v rámci Európskej únie je z nového objemu možné využiť za deň 370 MB dát. Novinkou je tiež možnosť využiť denné dáta aj v prípade, keď zákazník vyčerpá mesačný balík predplatených dát pred koncom jeho platnosti a neželá si ho zvýšiť alebo práve nemá dostatok kreditu.

Nenechaj si ujsť
Telekom rozdáva dáta zadarmo. Pri najlepšej ponuke získaš desiatky gigabajtov

Rozšírená ponuka služby Internet na deň prináša odteraz aj variant 1 GB dát za 1 €. Platnosť dátového objemu je vždy do 23.59 hod. daného dňa. Novinka rozširuje ponuku dátových služieb pre našich zákazníkov, ktorí čoraz viac využívajú internet v mobile. Preto im prinášame ešte výhodnejšiu alternatívu. V prepočte na pomyselný megabajt ide o zlacnenie oproti nižšiemu variantu denných dát, ktorý naďalej ostáva v ponuke,“ hovorí Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile.

Od 2. júla 2019 sa zákazníci v tomto prípade nemusia obmedzovať a môžu ihneď začať využívať denné dáta tým, že si deaktivujú mesačný balík. Zákazníci Tesco mobile s predplatenou kartou Bodka si môžu okrem Internetu na deň vybrať aj z troch mesačných dátových balíkov s výhodou bezplatného prenosu neminutých dát do ďalšieho obdobia:

  • Internet500 za 3 EUR mesačne
  • Internet1500 za 6 EUR mesačne
  • Internet3000 za 9 EUR mesačne

Či už sa zákazníci Tesco mobile rozhodnú pre Internet na deň alebo mesačný balík, ten najlepší zážitok z používania internetu im zabezpečí robustná 4G LTE sieť s pokrytím viac ako 96 % obyvateľov Slovenska. Surfovať, samozrejme, môžu aj v 3G či 2G sieti, doma i v zahraničí.Predplatená SIM karta Bodka je dostupná v predajniach Tesco po celom Slovensku a nonstop aj v e-shope na webovej stránke. Zákazník si ju môže kedykoľvek pohodlne objednať aj aktivovať cez internet. Doručenie SIM karty je pritom úplne zadarmo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom