Stal sa absolútnym filmovým fenoménom, na ktorí fanúšikovia čakali dlhé roky. Po tom, čo akčný mega hit Top Gun: Maverick presvišťal všetkými kinami po svete rýchlosťou svetla a zdemoloval takmer všetky rekordy, je filmová udalosť konečne dostupná online.
Najväčší tohtoročný blockbuster s Tomom Cruiseom zarobil vo svete neuveriteľných 1,35 miliárd dolárov a nemalú zásluhu na tom má Tom Cruise, okrem hereckého výkonu, aj svojím neústupčivým postojom.
Najskôr išiel do kín
Práve herecká hviezda totiž trvala na tom, aby štúdio nepredávalo film streamovacím službám. Po niekoľkých odkladoch sa tak pokračovanie Top Gunu dostalo výhradne do kín.
Spoločnosti Paramount sa tento riskantný krok dokonale vyplatil. Po dlhých týždňoch, čo nový Top Gun: Maverick doslova napĺňal pokladnice kín, nastal však konečne čas, kedy si ho diváci môžu vychutnať aj z pohodlia domova.
Predtým, než sa snímka objaví na jednej zo štandardných streamovacích platforiem, Top Gun: Maverick už stihol doraziť na vybrané TVOD služby. Za cenu 13,99 € film ponúka Google Play (aj YouTube), v tomto prípade ide len o FullHD kvalitu. Verziu so 4K s Dolby Vision a Dolby Atmos u nás ponúka na predaj len služba iTunes za 16,99 €. Na iTunes sa potom lacnejšie vypožičania spustia 8. septembra.
Dostupný aj s naším dabingom
Dobrou správou pre slovenských fanúšikov je dostupnosť slovenských tituliek a nášho dabingu u oboch platforiem. Nedočkavci, ktorí sa chystajú zaobstarať si fyzickú kópiu, si budú musieť ešte pár mesiacov počkať – na Blu-ray nosičoch príde nový Top Gun až 1. novembra.
Podľa toho, aký komerčný úspech si film pripísal v kinách po celom svete, sa dá očakávať, že veľký úspech zažije aj v ďalšom predaji.
Čítajte viac z kategórie: Filmy & seriály
Ďakujeme, že čítaš Fontech. V prípade, že máš postreh alebo si našiel v článku chybu, napíš nám na redakcia@fontech.sk.
Teraz čítajú
Popierali vojnu, zobrali ich tam. Film o českých "dezolátoch" prichádza na Slovensko, tu je trailer
Filmová bomba. Nový Superman mieri na známu službu, pozrieš si ho ešte tento týždeň
Hovoria o najlepšom filme posledných rokov. Oscarové prekvapenie je konečne online
Slovákom leží v zuboch dodnes. Toto je príbeh filmu, kvôli ktorému Habera zažaloval Tarantinovho žiaka
Čo našli v jeho dome, políciu straší dodnes. Netflix ukazuje príbeh vraha, ktorý zmenil dejiny hororu
NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP
MIMORIADNE: Policajti NAKA bez obvinení, generálny prokurátor Žilinka ich zrušil
Kedysi mali Japonci len 153 storočných ľudí, dnes takmer 100 000. Tajomstvo dlhovekosti spočíva v jednoduchých návykoch
Hamran späť v hre: Bývalý šéf polície je asistentom známej poslankyne
Rusko odstúpilo od dohovoru proti mučeniu. Štátna duma návrh Putina odhlasovala
Asteroid 2025 FA22 veľký ako mrakodrap sa rúti k Zemi: Vesmírny kolos preletí „tesne“ okolo nás
- 24 hod
- 48 hod
- 7 dní
-
- Nič podobné nenašli vyše 150 rokov. Záhadný kameň v Egypte odhalil „posolstvo“ staré 2263 rokov
- Na objavenie čakal 140 miliónov rokov. 15 km pod Európou našli vedci stratený svet
- 24-tisíc hlasov expertov rozhodlo. Toto sú najlepšie seriály súčasnosti (+kde ich nájdeš)
- USA nasadili v ázijskej krajine ničivú zbraň s doletom 1600 km. Reakcia Číny prišla okamžite
- Slováci začali objednávať lacné elektromobily z Číny. Zistili sme, ako na to a aké sú celkové náklady (ROZHOVOR)
-
- Hovoria o najlepšom filme posledných rokov. Oscarové prekvapenie je konečne online
- Ponúka silný motor za dostupné ceny. Volkswagen spustil na Slovensku predpredaj nového SUV
- Česi pochopili krízu v Európe. Začali s modernizáciou, ktorá im zaručí energetickú nezávislosť
- Stroj zo studenej vojny prerobili na toto. Svetová veľmoc uchvátila svet, môže mať zákerné úmysly
- Má dosiahnuť rýchlosť 4 000 km/h. Čína postavila levitujúci vlak, ktorý pochová lietadlá (+video)
-
- Na Slovensku odštartovala nová TV stanica. Dá sa pozerať úplne zadarmo a je v HD kvalite
- Na objavenie čakal 140 miliónov rokov. 15 km pod Európou našli vedci stratený svet
- Pošlú ich rovno do šrotu. Kontroverzná regulácia Európskej komisie o autách je na spadnutie
- Má dosiahnuť rýchlosť 4 000 km/h. Čína postavila levitujúci vlak, ktorý pochová lietadlá (+video)
- Nič podobné nenašli vyše 150 rokov. Záhadný kameň v Egypte odhalil „posolstvo“ staré 2263 rokov
Kybernetická éra sa ukázala v Košiciach. SlovakiaTech 2025 láme všetky očakávania
Realita o elektroautách prekvapila celé Slovensko. Len malá časť ľudí má reálnu skúsenosť za volantom
Nečakaná krajina zbrojí na úroveň veľmocí. Od Izraelu kúpila zbrane za vyše 2 miliardy eur
Nenápadný faktor nás oberá o miliardy eur: Európska únia je pod tlakom extrémnych javov, ničia ekonomiku štátov
Slováci v tom majú jasno: Táto vec najviac znečisťuje ovzdušie v našej krajine
NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP