Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Orange zásadne mení svoje portfólio paušálov a pre Slovákov si pripravil aj špeciálnu odmenu za vernosť. Po novom si v Orangei môžeš vybrať z ponuky štyroch Paušálov Plus – Základný, Stredný, Veľký a Prémiový. Orange o tom informuje prostredníctvom tlačovej správy.

Nové paušály si zakladajú na veľkom objeme dát, ktorý sa navyše za každý rok využívania služby zvyšuje. Čím dlhšie bude zákazník Paušál Plus využívať, tým viac voľných dát mu Orange pridá. Za každý rok využívania služby tak získa od 500 MB do 3 GB dát mesačne navyše v závislosti od vybraného paušálu.

Zmeny nastupujú do platnosti už zajtra 21. júna 2023.

Dnes sú najdôležitejšie dáta

Vieme, že práve dáta sú v dnešnej dobe základnou potrebou každého užívateľa digitálnych technológií, preto sme do nových Paušálov Plus pridali bohaté dátové balíčky, aby ich zákazníci mali skutočne dostatok. A to nie je všetko. Vymysleli sme aj unikátny spôsob, ako zákazníkov odmeňovať za ich vernosť – dáta v paušáloch budeme zákazníkom automaticky každý rok pridávať. Čím dlhšie bude zákazník s nami, o to viac sa bude jeho objem voľných dát v paušále každým rokom zväčšovať, aby si ho mohol užívať stále viac a výhodnejšie. Aj takýmto spôsobom sa našim zákazníkom chceme poďakovať za ich vernosť a ukázať im, že si vážime, že sú s nami,“ priblížil vznik nového portfólia Paweł Galej, Chief Commercial B2C Officer spoločnosti Orange Slovensko.

Orange ponúka riešenie aj tým zákazníkom, ktorým štedrý objem dát v paušále nestačí. Bez ohľadu na to, ktorý Paušál Plus zákazník využíva (okrem neobmedzeného Prémiového paušálu Plus), si môže kedykoľvek dokúpiť 5 GB za cenu 5 eur.

Pre najnáročnejších zákazníkov je pripravený dátovo a hovorovo neobmedzený Prémiový paušál Plus iba za 45 eur mesačne. Zároveň pre mladých, študentov a učiteľov naďalej zostáva v ponuke paušál Yoxo, ktorý tiež čakajú zmeny. Od zajtra za mesačný poplatok 18 eur môžu okrem neobmedzených hovorov a SMS získať až 30 GB predplatených dát a za každý rok využívania  Paušálu Plus ďalšie 3 GB dát ako odmenu za vernosť.

Orange

Paušál na 4 mesiace zadarmo

Ak si do Orangeu prenesieš číslo od konkurencie, dostaneš na výber z dvoch možných odmien. Nový Paušál Plus môžeš získať na tri mesiace zadarmo, v prípade realizácie objednávky cez e-shop, získaš ďalší mesiac k tomu, čiže spolu až štyri mesiace bezplatného využívania Paušálu Plus.

Druhou alternatívou je zľava 2 až 5 € mesačne na svoj Paušál Plus na 2 roky bez ohľadu na viazanosť. Výška zľavy závisí od zvoleného Paušálu Plus.

Operátor zároveň upozorňuje, že paušály Go Safe si od zajtra nebude možné aktivovať, no zákazníci, ktorí ich využívajú, ich budú môcť využívať aj naďalej.

Zjednodušený roaming

Orange taktiež redukuje počet roamingových balíčkov. V ponuke ich zostane len 5, ostatné sa prestanú predávať. Zoznam roamingových balíkov, ktoré zostávajú bezo zmeny v ponuke: Dlhodobo v EÚ, Max Roaming, Môj Svet, Svet Dáta a Go Svet Dáta.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú