banner-iphone-7Niektoré šesťročné deti sú šikovnejšie než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Dobrým príkladom je aj dievča pod menom Ashlynd Howell, ktoré si pre svoju mamičku prichystalo nemilé prekvapenie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Počas toho, ako jej matka spala na pohovke, sa malá Ashlynd pokúšala o odomknutie jej iPhonu pomocou skeneru odtlačkov prstov Touch ID. Zhodou náhod sa jej ho aj podarilo odomknúť. Najhoršie však bolo to, čo nasledovalo potom. V známom obchode Amazon totiž nakúpila položky súvisiace s Pokémonmi v hodnote 250 amerických dolárov, teda okolo 240 eur.

Apple iPhone 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

iphone_5s_gray_slab_front_hero
zdroj fotografie: iMore

TIP: Apple v budúcom roku možno predstaví iPhone 7S s 5″ displejom a vertikálnym duálnym fotoaparátom

Po prebudení čakalo Bethany Howell 13 potvrdení objednávok a nižší účet o čiastku 240 €. Peniaze sa jej však podarilo dostať naspäť len zo štyroch objednávok. Z tohto prípadu teda vyplýva, že skenery odtlačkov vás nemusia nutne vždy dostatočne zabezpečiť pred nechcenými objednávkami od vašich detí a inými nežiadanými aktivitami.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
29%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
8%
Nepáči sa mi to
21%
Neznášam to
8%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.