Teraz čítate
Apple v budúcom roku možno predstaví iPhone 7S s 5″ displejom a vertikálnym duálnym fotoaparátom

banner-iphone-7Apple má vo zvyku po predstavení nového iPhonu priniesť o čosi neskôr aj jeho vylepšenú verziu s označením „S“. Tentokrát sa šepká, že v budúcom roku predstaví kalifornský výrobca nový iPhone 7S, ktorý prinesie viacero výrazných inovácií.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Zatiaľ nie je úplne jasné, koľko modelov v budúcom roku Apple predstaví, no najnovšie správy hovoria o troch s kódovým označením D20, D21 a D22. Prvé dva modely by mohli predstavovať očakávané modely 7S a 7S Plus, no o poslednom z trojice sa zatiaľ nič nevie. Predpokladá sa, že pôjde o najvyšší variant budúcoročnej vlajkovej lodi. iPhone 7S by mohol teda disponovať 5″ displejom a prednedávnom unikli aj správy, že Apple pracuje na tradičných verziách so 4,7″ a 5,5″ zobrazovacím panelom.

Apple iPhone 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

iphone-7-oficialne-10zdroj fotografie: Apple

TIP: Budúce iPhony budú používať OLED displeje od čínskych dodávateľov

Podľa informácií priamo z Číny dostane 5″ verzia podobnú výbavu ako model 7S Plus spolu s duálnym fotoaparátom. Ten bude narozdiel toho v aktuálnom iPhone 7 Plus umiestnený vertikálne. O ďalších modeloch nie sú známe bližšie informácie. Zrejme nás tak Apple niečím určite prekvapí. V nasledujúcom roku zrejme príde na svet aj výročný iPhone 8, ktorý podľa doterajších informácií dostane nový dizajn a ponúkne množstvo skvelých vlastností. Apple teda plánuje v nasledujúcom roku veľké veci a my už netrpezlivo čakáme, čo všetko nám predstaví.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
35%
Chcem to
10%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
5%
Neznášam to
15%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: matus@fontech.sk