Smartfóny spoločnosti Bluboo sú známe najmä tým, že ponúkajú skutočne nízku cenu a zároveň relatívne dobre vybavený hardvér. Bluboo v týchto dňoch oslavuje významné obchodné novinky na území Ruska a pripravilo si tak jedinečnú akciu pre všetkých fanúšikov.

Základným stavebným kameňom tejto akcie je možnosť vyhrať akýkoľvek smartfón od Bluboo len za 10 dolárov, teda okolo 9 €. V ďalšom kroku rozdáva výrobca 5 a 10 dolárové kupóny od 2. marca do 4. marca. Akcia začína už zajtra doobeda o 10:00 nášho času na tejto stránke. V prípade, ak získaš tento kupón, stačí ho len zadať do objednávky pri nákupe v oficiálnom e-shope na AliExpresse a následne budú vybraní náhodní víťazi.

zdroj fotografie: Bluboo

Títo víťazi tak získajú možnosť nákupu akéhokoľvek smartfónu z ponuky Bluboo len za fantastických 9 €. Čím skôr objednávku vytvoríš, tým máš väčšiu šancu na výhru. Okrem toho je však počas tejto akcie zľavnená dvojica smartfónov, presnejšie sa jedná o krásny model Bluboo Edge so zahnutým displejom, 13 MPx fotoaparátom či plnou podporou LTE frekvencií len za skvelých 106 €.

zdroj fotografie: Bluboo

Druhým smartfónom je lacný low-end model Mini, ktorý to na zákazníkov skúsi s cenovkou na úrovni necelých 53 €. Ako sme už spomínali vyššie, táto akcia končí už 4. marca, čo značí, že by si nemal naozaj príliš dlho váhať a využiť ponuku čo najskôr.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom